13 Haziran 24, Perşembe

Volvo kompakt ekskavatörler verimli ve güvenli çalışma sağlıyor

Volvo İş Makinaları’nın Türkiye distribütörü Ascendum Makina, uzun yılladır kompakt ekskavatörlerin en çok tercih edilen tedarikçileri arasında yer alıyor. Markanın tercih sebeplerinin ilki, Volvo İş Makinaları’nın rakip kompakt makinelere kıyasla gösterdiği yüksek performans, üretkenlik ve pratik çalışma imkanı. Yüksek üretkenlik ve düşük yakıt tüketimiyle birlikte Ascendum Makina, sağladığı etkin satış sonrası hizmetlerle de işletme maliyetlerine destek oluyor.

Dar alanlarda efektif çalışma

Cover

Volvo İş Makinaları tarafından üretilen kompakt ekskavatörler, konforlu kabinlere ve hassas işlemler için kullanımı kolay gelişmiş kontrol levyelerine sahip. Güvenli ve çalıştırması kolay bir tasarıma sahip olan makineler 2 ton sınıfında ECR18E ve kabinli EC18E, 3-4 ton arasında ECR35D, 5-6 ton sınıfında EC60E ve 8-9 ton arası sınıfta ECR88D ile pazara sunuluyor. Volvo kompakt ekskavatörler, yüksek kaldırma kapasiteleri, kolay servis ve bakım, dar alanlarda efektif çalışma ve taşıma kolaylığı özellikleri ile işlerin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor. EC60E 60 beygir gücünde 1500 devirde 221Nm tork üretebilen Volvo D2.6 H dizel motorla donatılı. Makine son emisyon düzenlemelerini tamamen karşılıyor. 3m bom,1.6m arm ve 0.187 metreküplük kova ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. 44 kN’luk koparma kuvvetine sahip EC60E kule dönüşü yapmadan sağa sola dönebilen offset bom, yüke duyarlı tip ana hidrolik sistem, fabrika montajlı kırıcı hattı ve dozer bıçağı gibi pek çok ayrıcalığa sahip.

 Yakıt tasarrufu sağlayan otomatik rolanti sistemi

Makine üzerinde yakıt tasarrufu sağlayan otomatik rölanti sistemi ve levyelere ayarlanan süre boyunca dokunulmadığında, makinenin gereksiz çalışmasını önlemek için eklenmiş motor otomatik kapama gibi özelliklere sahip. EC60E’de ayrıca her seviyeden servis imkanı, sınıfının en geniş görüş açısına sahip kabini ve kabine çıkarken 3 noktalı tutunma bulunuyor. Makine; geniş çalışma alanına sahip kabin içerisinde süspansiyonlu koltuk ile birlikte hareket eden levyeler, geniş led ekran üzerinden her seçeneğe kolaylıkla erişim imkanı ve geniş saklama alanları gibi özellikleriyle güvenlik ve konforda lider konumda.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler