19 Temmuz 24, Cuma

Özteknik Rekor zorlu rekabette kalitesiyle öne çıkıyor

Özteknik Rekor; hidrolik bağlantı elemanları, rakor, pnömatik sistemler, otomotiv ve savunma sanayi gibi hizmet verdiği tüm sektörlerde en iyi hizmet kalitesini sunarak öncü ve örnek bir marka olma hedefi ile çalışmalarını sürdürüyor. Firma yöneticisi Merve Ünler Yılmaz hem firma faaliyetlerini hem de İşim Kümelenmesi üyeliğine ilişkin sorularımızı yanıtladı.

Öncelikle kendinizi tanıtır mısınız?

1989 Ankara doğumluyum. 2015’den buyana  ikinci kuşak yönetici olarak çalışıyorum. Özteknik Rekor firmasının iç ve dış piyasada gelişmesi ve büyümesi görevini üstlenmiş bulunmaktayım.İş hacmimizi ve potansiyelimizi artırmanın yanı sıra sanayide kadınların gücü ve kadınların yapabileceklerini gösterme konusunda da kendimce sorumluluk sahibi olduğumu düşünüyorum ve bu alandaki başarılarımı örnek teşkil ederek, kadınların daha çok çalışma alanlarında başarılı işler sergilemesi için uğraş veriyorum.

Firmanız hakkında bilgi alabilir miyiz?

1990 yılında hortum rakorları üreterek faaliyetlerine başlayan firmamız 2003 yılından bu yana OSTİM/ANKARA yerleşkesinde  Hidrolik & Pnömatik Sistemlerde, çeşitli ürün stokları ve kaliteli üretim stratejisi ile otomotiv ve savunma sanayi alanında hizmet vermektedir. Yapılan yatırımlar ve sürekli geliştirilen ürün çeşitleri ile Türkiye’deki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmış bir firmayız. Çağdaş, yenilikçi ve modern bir yapıyla sürekli geliştirdiğimiz çalışma prensipleri, makine, malzeme ve üretim-pazarlama fikirlerimizle aynı düzeyde gelişmeye devam ediyoruz.

Ekibiniz hakkında bilgi verir misiniz?

Yenilikçi ve idealist çalışma arkadaşlarımızla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Kadromuz, 2 imalat mühendisi , 1 bilgisayar mühendisi, ofis elemanları, stajyerler , ustalıkve kalfalık  belgesine sahip ustalar ve kalfalar, operatörler ve  satış personellerinden oluşuyor.

Hangi sektörlere hizmet sunuyorsunuz?

Ağırlıklı olarak madencilik, tarım sektörlerine, demir çelik alanında-haddehanelere, inşaat sektörüne, medikal donanımlı cihazlara, iş makinelerine, denizcilik ve havacılık sektörüne, savunma sanayi sektörüne ve otomotiv sektörüne yönelik çalışıyoruz.

Özteknik Rekor

Referans müşterilerinizden örnekler verir misiniz?

ASELSAN, KATMERCİLER vs. gibi 81 ilden bir çok önde gelen firmaya hizmet sağlamaktayız.

İhracat çalışmalarınızdan bahseder misiniz?

Gürcistan’a yapılan ihracat çalışmalarımızın dışında 13 Aralık’ta Dubai Fuarı’nda yerimizi alacağız. Önce iç piyasadaki hacmimizi büyütüp, daha sonrasında ise birçok dünya ülkesine açılma yönünde çalışmalarımızı yoğunlaştıracağız.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler