23 Haziran 24, Pazar

İzeltaş’tan ağır vasıta sektörüne damga vuran takım dolabı: “Grand Master”

İzeltaş, 251 parçalık en kapsamlı ve geniş kapasiteye sahip Takım Dolabı  Ağır Vasıta Takım Dolabı  “Grand Master”ı satışa çıkardı. Başta ağır vasıta servisleri olmak üzere tarım, otomotiv ve ağır sanayi gibi birçok  sektöre damgasını vuracak olan takım dolabı, A’dan Z’ye detayları ile düşünülmüş 6 muhteviyatlı dolu çekmece, toplamda 7 geniş çekmecesiyle  göz kamaştırıyor.

1968’den bu yana Türkiye’nin tek yerli el aleti  üretici firması İzeltaş bu yıl 55. yılını kutlarken, Cumhuriyet’in 100. yılında 251 parçalık en kapsamlı ve geniş kapasiteye sahip Takım Dolabı  Ağır Vasıta Takım Dolabı  “Grand Master”ı satışa çıkardı.Başta ağır vasıta servisleri olmak üzere, tarım, otomotiv ve ağır sanayi gibi birçok  sektöre damgasını vuracak olan takım dolabı, A’dan Z’ye detayları ile düşünülmüş 6 muhteviyatlı dolu çekmece, toplamda 7 geniş çekmecesiyle  göz kamaştırıyor.

Sektörün tüm ihyacını karşılayacak el aletleri

İzeltaş’ın 1224 mm genişliği ile en geniş çekmece kapasitesine sahip olan dolapta, gerekli tüm ölçülerde; altı köşe lokmalar, havalı lokmalar, adaptörler, iki ağız, yıldız ve kombine anahtarlar, segman penselerden, t-allen takımına kadar sektörün tüm ihyacını karşılayacak el aletleri özel süngerlerde sunuluyor.18 mm masif üst tabla ile kullanım konforu sunan dolap şık ve sağlam görüntüsü ile de piyasada göz dolduruyor.

İzeltaş’ın sosyal medya hesaplarından yapılan paylaşımlarla da gündeme gelen bu özel takım dolabı uzun süre çok konuşulacak gibi duruyor.

Grand Master’ın tüm detaylarına izeltas.com.tr’den ulaşabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler