13 Temmuz 24, Cumartesi

HASEL GRUP, TEMA Vakfı Adına Sürdürülebilir Gelecek İçin Koştu

İstanbul Büyükşehir Belediyesi iştiraki Spor İstanbul tarafından 45.kez düzenlenen ve World Athletics (Dünya Atletizm Birliği) tarafından Gold Label kategoride gösterilen İstanbul Maratonu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşti.
Her yıl büyük bir merakla beklenen, İstanbul’un kalbinde kıtaları birleştiren bir koşu olan İstanbul Maratonu bu yıl, Cumhuriyetin 100. Yılı sebebiyle “Yüz Yılın Koşusu” sloganıyla organize edildi.
HASEL Grup Koşu Takımı ve çalışanları, dünyanın kıtalararası koşulan tek maratonu olan etkinlikte sürdürülebilirliğe destek olmak amacıyla TEMA Vakfı adına koştu.

Çalışanlar 15K ve 8K Kurumsal Katagorilerinde Yarışa Katılarak Sürdürülebilirlik Bayrağını Taşıdı
Koşu takımı ve çalışanları olmak üzere toplam 47 kişilik ekiple İstanbul Maratonu’na katılan HASEL Grup 15K ve 8K Kurumsal Kategorinde yarışına katıldı.
Tema Vakfı ile Doğayı Koruma ve Sürdürülebilir Bir Geleceğe Katkı Sağlama Türkiye istif ve iş makineleri pazarının lider firmalarından HASEL Grup, temsil ettiği sürdürülebilir ve çevre dostu teknolojiye sahip güçlü markalarla doğanın korunmasına katkı sağlamayı hedefliyor.
HASEL Grup’un bu amacıyla örtüşen TEMA Vakfı çalışmaları bu iki önemli kuruluşun, doğanın korunmasına ve sürdürülebilir bir geleceğe katkı sağlama konusundaki kararlılığının bir işareti olmakta.
“İş yükünüzü hafifleten sürdürülebilir çözümler ile geleceği inşa ediyor, inşa ettiğimiz gelecekte doğamızı ve yaşadığımız dünyayı önceliğimiz olarak görüyoruz” mottosuyla hareket eden HASEL Grup, Tema Vakfı için koşarak geleceğe umut olmayı sürdürüyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler