20 Temmuz 24, Cumartesi

Borusan Cat Boom 360 ile tüm çözümler bir araya geliyor!

Borusan Cat, geliştirdiği teknolojilerine bir yenisini geçtiğimiz aylarda ekledi. Boom 360 adını taşıyan yeni uygulama, yeni teklif almaktan makinelerde olası arızaları ses analizi ile tespit etmeye kadar birçok yenilikçi özelliğiyle Borusan Cat müşterilerine sunuyor.

“Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz” anlayışı ile Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan, Gürcistan, Kazakistan, Kırgızistan ve Uzak Doğu Rusya’da faaliyetlerini yürüten Borusan Cat, tamamı Türk mühendislerden oluşan 48 kişilik Ar-Ge ekibinin Borusan Cat endüstri ekipleriyle birlikte hayata geçirdiği Boom 360 adlı uygulamasını müşterileriyle buluşturdu.
Borusan Cat müşterilerinin, tek uygulamayla birçok özelliğe erişim sağlamasına olanak tanıyan uygulama, kullanıcılara zamandan tasarruf sağlarken yepyeni bir müşteri deneyimi sunuyor. Boom 360 ile kullanıcılar, Borusan Cat garantisiyle satışa sunulan tüm ürünlere ve bu ürünlerin teknik özelliklerine erişim sağlıyor, ihtiyaç duydukları ürünleri zaman ve mekandan bağımsız olarak teklif alma imkanı buluyor. Borusan Cat müşterileri yedek parça ve yeni ekipmanlarının yanı sıra Borusan Cat’in tüm kampanyalarını uygulama üzerinden takip edebiliyor. Envanter içerisinden ekipman seçip, servis randevularını kolayca oluşturulabilirken, bakım ve servis ihtiyaçları da uygulama üzerinden yönetilebiliyor. Kendi envanterlerini uygulama üzerinden yönetebiliyor ve harita desteği ile ilgili ekipmanların konum bilgilerine ulaşabiliyor. Boom 360 ayrıca ekipmanla ilgili finansal bilgileri düzenli verilere dönüştürerek Borusan Cat müşterilerinin nakit akışlarını düzenlemelerine destek oluyor.

Ses ile arıza tespiti

Ekipmanlara dair verileri işleyen Borusan Cat’in ödüllü yapay zekâ uygulaması Müneccim, olası arızaları önceden tahmin ederken, Boom 360 revizyon ihtiyaçlarını arıza oluşmadan önce Borusan Cat müşterileriyle paylaşıyor. Boom 360 ayrıca iş makinelerinin sesini dinledikten sonra, Borusan Cat’in sesle arızayı tespit eden yapay zeka uygulamasına erişerek olası bir arızayı 30 saniye gibi kısa bir sürede tespit edebiliyor. İlgili arızanın tespiti ile Borusan Cat teknik personeli sorunların hızla giderilmesi için kullanıcılarla iletişime geçiyor.

Eklenen son özelliklerle A’dan Z’ye hizmet

Yayına alındığı Eylül 2021 tarihinden bu yana Boom 360, farklı entegrasyonlarla hizmet alanını da genişletmiş durumda. Eklenen son özelliklerle Boom 360, Borusan Cat müşterilerinin tek tıkla tüm hizmetlere ulaşabileceği komple bir uygulamaya dönüşüyor. Buna göre artık servis formlarına Boom 360 üzerinden hızla ulaşılabiliyor. Cat iş makinesi ve jeneratör kiralamak da Boom 360 ile çok kolaylaşıyor. Kiralık ekipmanların stok bilgileri uygulama üzerinden görüntülenebiliyor hemen kiralama talebi oluşturulabiliyor. Borusan Cat İkinci El uygulamasına da Boom 360 üzerinden direkt olarak ulaşılabiliyor ve talepler iletilebiliyor. Ayrıca SOS analizi verilerinin detayları da Boom 360 üzerinden görüntülenebiliyor. Uygulama içerisinde yer alan “Ekipmanlarım” modülünden analiz sonuçlarına ulaşılarak geçmiş veriler incelenebiliyor.
App Store ve Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak mobil cihazlara kolayca indirilebilen Boom 360 Türkçe ve İngilizce özellikleri ile sunuluyor. Uygulama hakkında desteğe ihtiyaç duyan kullanıcılar için ayrıca Whatsapp ve Çağrı Merkezi entegrasyonları da bulunuyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler