13 Haziran 24, Perşembe

Zoomlion ZE60E-10 ekskavatör enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik sunuyor

ZOOMLİON’nun 6 ton kapasiteli ekskavatörü ZE60E-10, kullanıcılarına enerji tasarrufu ve yüksek verimlilik sunan teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. Zoomlion ZE60E-10’da bulunan özelleştirilmiş ve uyarlanmış yük algılama sistemi, daha mükemmel işlerlik ve daha verimli çalışma sağlıyor. Ayrıca Zoomlion ZE60E-10, hızlı dönüş hızı ve büyük kova kapasitesi ile birlikte müşteriler için daha fazla değer yaratıyor. Zoomlion ZE60E-10’nun öne çıkan özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

Hassas Çalışma: Çoklu aktüatör ile değişken yük akışının doğru dağılımı, daha koordineli eşzamanlı hareketler sağlar. Pilot kumandalı joysticklerin mükemmel başlatma ve durdurma özellikleri, daha iyi mikro konumlandırma kontrol performansı sunar.

 Mükemmel güvenilirlik ve dayanıklılık: Bütünleşik olarak kalıplanmış yapısal elemanların geniş profil tasarımı, makinenin daha yüksek yük taşıma kapasitesi elde etmesini ve olumsuz çalışma koşullarına uyarlanabilirliğini artırmasını sağlayan kilit parçaları özel olarak güçlendirir.

 Yüksek konfor ve zeka: Geniş çalışma kabini, mükemmel çepeçevre görüş alanı ve rahat koltuk, yüksek düzeyde operatör konforu sağlar.
5,7 inç geniş ekran monitör, CANBus radyo, USB ve Bluetooth gibi tüm multimedya işlevleri mevcuttur.

Uygun Bakım: Tamamen açılabilen ön ve arka kapaklar geniş çalışma alanı sağlar. Servis ve bakım işlemlerinin rahatça yapılabilmesi bakım süresini kısaltır.

Zoomlion ZE60E-10

Çalışma Ağırlığı 6.050 kg

Kova Kapasitesi 0,23 m3

Kule Dönüş Hızı 10,8 d/dak

Motor Yanmar

Motor Gücü 36,2 kW/rpm

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler