20 Temmuz 24, Cumartesi

  Zoomlion Türkiye’nin Küresel Başarısı

Zoomlion Türkiye, Zoomlion’ın yurtdışı iştirakleri arasında en iyi satış performansına sahip ülke olarak seçildi. Geçtiğimiz Şubat ayında, her sene olduğu gibi Çin’in Changsha şehrinde Zoomlion ‘ın genel merkezinde düzenlenen yeni yıl kutlama törenlerinde Türkiye onur konuğuydu. Türkiye’den 40 müşteri ve 15 personelin katılığı etkinliklerde farklı ülkelerden gelen 200 ün üzerinde müşteri ve personel vardı.
Akıllı üretim üsleri, fabrikaların gezildiği programda Çin kültürünü tanıtan aktiviteler de yer aldı. Yeni yıl kutlamalarının yapıldığı gala programında Zoomlion’ın en iyi global kuruluşlarına ve çalışanlarına ödülleri takdim edildi. En iyi satış performansı gösteren ülke olarak Zoomlion Türkiye Genel Müdür’ü Keyyum Abduwaki ve en iyi performans gösteren satış personeli olarak Marmara Bölgesi Satış ve Pazarlama Süpervizörü Taylan Kılınç sahnede ödüllerini aldı.
Özenle hazırlanmış programda sahne şovları ile davetliler görsel bir şölen yaşadı. Zoomlion müşterilerinin üretim tesislerini ve teknolojilerini yerinde deneyimlemelerine önem vererek her sene belirli dönemlerde Çin’deki genel merkezlerinde müşteri ve global çalışanlarını ağırlıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler