13 Haziran 24, Perşembe

Zoomlion Türkiye’nin Ege Bölge Müdürlüğü açıldı

Zoomlion Türkiye’nin Ege Bölge Müdürlüğü, Zoomlion yetkililerinin yanı sıra çok sayıda Zoomlion müşterisinin de katıldığı bir tören ile hizmete açıldı. Yatırımların devam edeceği ve İzmir’in ardından Ankara ve Trabzon’da da bölge müdürlüklerinin açılacağı belirtildi.

Çin’in en büyük inşaat makineleri üreticileri arasında yer alan Zoomlion, Türkiye iş makineleri pazarındaki etkinliğini artırıyor. Bir süre önce İstanbul’da yapılan genel merkez açılışının ardından Ege Bölge Müdürlüğü de  Zoomlion yetkilileri ve çok sayıda müşterinin katıldığı tören ile açıldı. Zoomlion’un “Dijitalleşme, Yerelleşme ve Uçtan Uca” stratejisi kapsamında yurtdışı yatırımlarının sürekli artırdığını ve Türkiye’deki yatırımlarının da devam edeceğini belirten Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Abdukeyyum Abduwaki açılışta yaptığı değerlendirmelerde Türkiye’de altyapı gelişimine ve istihdamın arttırılmasına katkıda bulunmayı sürdüreceklerini söyledi.
Abduwaki yaptıkları yatırımlarla Zoomlion’un Türkiye’de kalıcı olduğunu ve artık Türkiyeli olduğunu gösterdiklerini söyleyerek “ Zoomlion markası 15 yıldır Türkiye pazarında ama son zamanlarda attığımız adımlar ile bu pazarda artık daha güçlüyüz. İzmir Bölge Müdürlüğü’nün açılması firmanın büyüme stratejisi açısından önemli bir adım. Elbette yatırımlarımız bununla sınırlı kalmayacak. Çok yakın zamanda önce Ankara, ardından Trabzon bölge müdürlüklerimizi açacağız” dedi.

Ege ve Akdeniz bölgelerine hizmet verecek

Zoomlion Türkiye Ege Bölgesi Satış Sorumlusu Gökhan Serin de İzmir Bölge Müdürlüğü’nun Ege ve Akdeniz bölgesi illerine hizmet vereceğini belirterek “Burada 4500 metrekarelik kapalı alanımızda faaliyet gösteriyoruz. Satış ve servis bölümlerimiz ile müşterilerimize hizmet veriyoruz. Zoomlion’un pazara sunduğu ekskavatör, beton pompası, platform ve vinç ürün gruplarına yönelik hizmet sunuyoruz” şeklinde konuştu.

Haberin ayrıntılarını Formen Dergisi Aralık sayısında bulabilirsiniz…

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler