13 Temmuz 24, Cumartesi

Zoomlion Türkiye yeni kule vinç modelini tanıttı

Zoomlion Türkiye, 6 Mart 2024 tarihinde İstanbul’da, 8 Mart 2024’de Ankara’da davetlilerin katılımıyla en son teknoloji ile donatılmış yeni kule vinç modelinin lansman törenlerini gerçekleştirdi.
Lansman programı Kıdemli Pazarlama Uzmanı Melek Çiloğlu’nun karşılama konuşmasıyla başladı. Zoomlion Grup Eş Başkanı ve Kule Vinç Grubu Genel Müdürü Tang Shaofang açılış konuşmasını yaparak kule vinç grubunun stratejisini ve hedeflerini açıkladı. Ardından Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki şirket kuruluşunu ve Türkiye yapılanmasını anlatan sunumunu paylaştı.

Çin’deki kule vinç Türkiye’den kullanıldı

Zoomlion kule vinç grubu tanıtım videosunun ardından Kule Vinç Grubu Genel Müdür Yardımcısı Philip YU yeni kule vinç modelinin özellikleri ve üstün yönlerini açıklayan sunumunu gerçekleştirdi ve lansmana özel promosyon kampanyalarını duyurdu.
Sunumların ardından yılın en iyi müşterilerine ödülleri takdim edildi ve yakın zamanda sipariş veren müşteriler ile imza töreni gerçekleştirildi.
Etkinlik boyunca davetliler uzaktan kumanda edilebilen vinç operatör konsolu ile 5 boyutlu olarak Çin’deki yeni kule vinci kullanmayı deneyimledi.

Güvenli kullanım ve uzun ömür

2008 yılında Türkiye pazarına giriş yapan Zoomlion Kule Vinç grubu özel tasarımlı modelleriyle kule vinç alanında global pazar lideri firmalar arasında yer alıyor.  Zoomlion kule vinçleri “üst düzey, akıllı ve yeşil” ürün konsepti ile kullanımı güvenli ve uzun ömre sahip. Ürünlerin taşınması için en az araca, en hızlı kuruluma, en verimli kullanıma ve en kolay bakıma sahip olması, tüm yaşam döngüsü boyunca müşterilerine maliyet avantajı sunuyor.
Dijital ve yapay zeka teknolojileri ile uzaktan yönetim ve kendi kendini organize eden ağ teknolojisi sayesinde, uzaktan hata önleme, uzaktan güvenlik denetimi, uzaktan sağlık denetimi vb. gerçekleştirerek ekipman yönetimi daha akıllı hale getiriliyor. Zoomlion Kule Vinç Ürün Grubu Türkiye’de pazarlama, hizmet ve Ar-Ge’den oluşan “demir üçgen” içerisine uzman mühendis ve teknik ekibini yerleştirerek müşterilerine en hızlı ve güvenilir hizmeti sunmayı ilke ediniyor.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler