22 Haziran 24, Cumartesi

Zoomlion Türkiye, Samsun ve Trabzon bölge müdürlüklerini açtı

Zoomlion, T.ürkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden artırmaya ve büyümeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta iki açılış törenini peş peşe düzenleyen Zoomlion, 23 Kasım Perşembe günü Samsun Bölge Müdürlüğü’nü, 24 Kasım Cuma günü ise Trabzon Bölge Müdürlüğü’nü hizmete açıldı.

1200 m² alana kurulu Trabzon Bölge Müdürlüğü; Trabzon, Rize, Ordu, Giresun, Artvin, Gümüşhane, Bayburt, Erzincan, Erzurum, Kars, Ağrı, Iğdır, Ardahan illerine satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu olarak hizmet verecek.

Hızlı ve kaliteli hizmet

1000 m² alana kurulu Samsun Bölge Müdürlüğü ise Samsun, Zonguldak, Bartın, Kastamonu, Tokat, Amasya, Sinop Ardahan illerine satış, satış sonrası hizmetler, yedek parça deposu olarak hizmet verecek.
Zoomlion Türkiye Eylül 2022’de İstanbul Genel Merkezi’nin açılışından sonra art arda İzmir, Ankara, Adana, Samsun ve Trabzon Bölge Müdürlükleri’ni açtı. Şu an toplam 6 merkezi ile müşterilerine ürün ve hizmetlerini en iyi şekilde ulaştıran firma, servis ve yedek parça temini konusunda da hızlı ve kaliteli hizmet vermeyi taahhüt ediyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler