20 Temmuz 24, Cumartesi

Zoomlion Türkiye, G Serisi lansmanında müşterileri ile buluştu

8 Eylül 2023 Cuma akşamı İstanbul, Tuzla’daki Genel Müdürlüğünde yeni nesil G Serisi ekskavatörlerinin lansmanını yapan ZOOMLION TÜRKİYE, Türkiye’nin dört bir yanından gelen 300’ün üzerinde müşterisini ağırladı. Geçtiğimiz yıl E-serisi ekskavatör grubundan en çok alım yapan müşterilere Yılın En iyi Müşterisi ödüllerinin verildiği gecede, renkli anlar yaşandı. Törende açılış konuşmaları Zoomlion International Ekskavatör Ürün Grubu Başkan Yardımcısı Daniel Zheng ve Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki tarafından gerçekleştirildi. İstanbul’daki Genel Müdürlük, İzmir ve Ankara bölge müdürlüklerinin ardından Adana, Samsun, Trabzon, Antalya ve Diyarbakır’da da şubelerinin yakın zamanda açılacağını belirten Zheng, Zoomlion’ın Türkiye yatırımlarını artıracağını ifade ederek, Türkiye Cumhuriyeti’nin 100. Yıldönümü’nü kutladığını ifade etti.

“Rekabetçi ürün ve hizmetler sunuyoruz”
Zoomlion Türkiye Genel Müdürü Keyyum Abduwaki ise “Müşteriler için sürekli değer yaratmak” felsefesine bağlı kalarak, pazar değişikliklerine uyum sağlayarak, güçlü Ar-Ge, üretim ve hizmet yetenekleri ile müşterilerimize rekabetçi ürün ve hizmetler sunmaya devam ediyoruz” sözleri ile G sersinin sağladığı avantajların bu felsefeye hizmet ettiğini vurguladı.

Zoomlion G serisi avantajları
Avrupa Birliği emisyon standartlarını uyumu Euro V motoru ile donatılmış, yeni Zoomlion G Serisi Ekskavatörler beş önemli avantaj sağlıyor: Yüksek Güç, Yüksek Performans, Akıllı Teknoloji, Yüksek Getiri, Yüksek Stabilite ve Konfor. Lansman töreninde yeni serinin özelliklerini açıklayan bir sunum yapan Zoomlion Türkiye Marmara Bölgesi Satış Süpervizörü Taylan Kılınç yeni serinin özelliklerini şu şekilde özetledi: “Daha geniş bir gövde ile daha sağlam bir yapıya sahip yeni seri G sersi ekskavatör modellerimiz yeni geliştirilmiş pozitif akış kontrol sistemi ile toplam yakıt tüketiminde %13 azalma sağlıyor. Arttırılmış kova kapasitesi ve gelişmiş kazı kuvveti sayesinde daha yüksek performans sağlıyor. +48℃’den -30℃’ye çeşitli zorlu çalışma sahalarında binlerce testten geçirilerek piyasaya sunulan yeni serinin kullanıcılarına en zorlu sahalarda yüksek performans, konfor ve getiri sunuyor.” Yeni G serisinin ilk müşterileri ile imza töreni yapılan gecede yeni siparişler de alınarak sıcak anlaşmalar yapıldı. Hediye çekilişleri, dans gösterileri ve Papion müzik grubunun performansıyla davetliler keyifli bir akşam geçirdi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler