19 Temmuz 24, Cuma

Zoomlion S090V Mini Yükleyici artık Türkiye pazarında!

Zoomlion, bir taraftan yatırımlarını sürdürürken bir taraftan da Türkiye pazarına sunduğu ürün gamını genişletmeye devam ediyor. Firma son olarak S090V mini yükleyici modelinin Türkiye pazarına sunulmaya başlandığını duyurdu.

Zoomlion çalışma ağırlığı 2998 kg, yükleme kapasitesi 901 kg olan S090V (Skeed Steer Loader) mini yükleyici modelini Türkiye’de satışa sundu. Zoomlion Türkiye Ege Bölge Satış Sorumlusu Orçun Orazlı yeni ürün ile ilgili yaptığı açıklamada yeni modelin mini ekskavatörün kullanım alanlarında onun bir parçası olduğunu belirterek “S090V mini yükleyici tamamlayıcı bir ürün diyebiliriz Mini ekskavatör ile yapılan kazı çalışmalarında kapatma ve yükleme işlerinde kullanılıyor” şeklinde konuştu.

Zoomlion Türkiye Ege Bölge Satış Sorumlusu Orçun Orazlı

Yüksek verimlilik sunuyor

Geniş ataşman kullanımı sayesinde sahada verimliliği artıran S090V mini yükleyicinin Türkiye pazarı açısından yüksek potansiyele sahip olduğunu da aktaran Orazlı, “Pazara sunulan rakip ürünlere göre daha seri olan S090V mini yükleyici, yakıt ve performans olarak da muadil makinalardan üstün değerlere sahip. Düşük yatırım ve düşük işletme maliyeti sunan mini yükleyici modelimiz için, ön siparişler şimdiden alınmaya başlandı” ifadelerini kullandı.

Ürün çeşitliliği artacak

2018 yılında Türkiye iştirakini kuran Zoomlion’ın artık Türkiye iş makinaları pazarında fark edilen ve talep edilen bir marka haline geldiğini de açıklayan Orazlı sözlerine şunları ekledi: “Özellikle ekskavatör satışlarımız ile ciddi bir pazar payı elde ettik. Makinalarımızı sahada kullanan müşterilerimizden makinalarla ilgili son derece olumlu geri dönüşler ve ek siparişler alıyoruz. Yakın zamanda Türkiye’de 3. bölge müdürlüğümüzü Ankara’da açtık. İlerleyen günlerde Adana’da da bir merkez açacağız. Bu yatırımların yanı sıra ekibimiz de günden güne büyümeye devam ediyor”. Bilindiği gibi Çin menşeli Zoomlion’ın, dünyanın en büyük 5 iş makinası üreticisinden biri olarak 54 farklı kategoride 1000’in üzerinde ürün sunduğunu da belirten Orazlı, “İlerleyen dönemlerde farklı ürün grupları da Türkiye pazarına sunulacak” şeklinde konuştu.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler