17 Mayıs 24, Cuma

Zoomlion, Marble 2024’te mermer sektörüyle ilk kez buluştu

2018’de girdiği Türkiye pazarında, kararlı yatırımları ve geniş ürün yelpazesi ile kısa sürede önemli bir pazar payı elde eden Zoomlion Türkiye, ilk kez katıldığı Marble 2024’te mermer sektörüyle buluştu.

Zoomlion Ekskavatör Ürün Müdürü Jack Chao

Zoomlion Türkiye fuarda başta maden, doğal taş ve inşaat sektörleri olmak üzere bölgede faaliyet gösteren müşterileriyle bir araya geldi. Firmanın standında, 20 ton sınıfı ZE215G, 40 ton sınıfı ZE375G ve 50 ton sınıfı ZE500G paletli ekskavatörlerin yanı sıra mermer ocaklarında ve mermer işleme fabrikalarında kullanılan dizel forkliftler de tanıtıldı.

Zorlu koşullara özel tasarlanan makineler

Zoomlion Ekskavatör Ürün Müdürü Jack Chao, fuara ilişkin değerlendirmesinde Türkiye doğal taş sektörünün bu önemli etkinliğine katılmaktan memnun olduklarını belirtti. Ürünlerinin, maden sahalarının zorlu koşullarında kesintisiz ve yüksek performans sağlayacak şekilde tasarlandığını vurgulayan Chao, “Örneğin özel tasarlanmış hava filtrelerimiz, madenlerin son derece tozlu ortamlarında makineleri tozdan koruyarak kesintisiz ve güvenle çalışma sağlıyor” dedi.

Madenlerde ve doğaltaş ocaklarında makinelerin yapısal bütünlüğünün çok daha önemli hale geldiğini de belirten Chao, ekskavatörlerinin ana şasi, bom ve yürüyüş takımlarının müşterilerden de gelen geri bildirimler çerçevesinde, ağır hizmet yapısında üretildiğini kaydetti. Chao, Zoomlion lastikli yükleyicileri de önümüzdeki yıl Türkiye pazarına sunmayı planladıklarını müjdeledi.
Müşterilerine uçtan uca çözümler sunma stratejisi çerçevesinde doğrudan yatırımlarını sürdüren Zoomlion; İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun, Trabzon, Diyarbakır ve Antalya’da kurulu 8 bölge müdürlüğü ile hizmetlerini sürdürüyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler