22 Haziran 24, Cumartesi

Zoomlion iş makinalarının gücü güven veriyor

Önemli altyapı işlerini üstlenen Yağmurlar Mühendislik, makina parkını Zoomlion ile güçlendiriyor. Firma Sahibi Canel Yağmur, Zoomlion’un marka olarak kendisinin Türkiye’de olmasının ve makinaların sahadaki performansının kullanıcıya güven verdiğini belirtiyor.

Canel Yağmur-Yağmurlar Mühendislik

Yağmurlar Mühendislik Firma Sahibi Canel Yağmur ile yaptıkları işleri ve kullandıkları iş makinalarını konuştuk. Şu an Tokat -Niksar Karayolu şantiyesinde alt yüklenici firma olarak kanal ve tünel yapımı, Ovacık Sanayi Sitesi, fabrika yapımı gibi projelerinin devam ettiğini belirten Yağmur yaptıkları işlerde makinaların önemine dikkat çekerek “Makine aldığımız firmanın güvenilirliği, iyi referanslarının olması, makinaların gücü, performansı ve dayanıklılığı, iş güveliğine uygun olması bizim için önemli kriterlerdir” şeklinde konuşuyor.

“Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz”

Son zamanlarda makina parklarını Zoomlion iş makinaları ile güçlendirdiklerini de söyleyen Yağmur, neden bu marka ile çalıştıklarını ise şu şekilde açıklıyor: “Zoomlion’ın ana firma olarak kendisinin Türkiye’de olması, dünyaca büyük ve bilinen bir marka olması, satış sonrası hizmet kalitesi ile güven vermesi, şeffaf bir iletişiminin olması, müşterisinin yanında durması gibi nedenlerle bu markayı tercih ettik.” Zoomlion’un Türkiye pazarında etkisini artırdığını da sözlerine ekleyen Yağmur “Çevremizden makinalarımızı denemek isteyenler, bizden makinalarla tavsiye isteyenler oluyor biz de gönül rahatlığı ile Zoomlion’ı tavsiye ediyoruz. Ayrıca yeni siparişler vermeyi de planlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Yağmurlar İnşaat’ın Zoomlion gücü

1 adet WA7015-10E Kule Vinç

1 adet WA6017-8F Kule Vinç

1 adet ZE500EK-10 Ekskavatör

1 adet ZS1212HD Makaslı Platform

2 adet FD30Z Forklift.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler