20 Temmuz 24, Cumartesi

Zoomlion Diyarbakır Bölge Müdürlüğü hizmete açıldı

Zoomlion Türkiye, açılışları hız kesmeden devam ediyor. Geçtiğimiz ay Samsun ve Trabzon’da yapılan açılışların ardından 15 Aralık’ta Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet verecek olan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü açıldı. Açılış törenine çok sayıda davetli katıldı.

Zoomlion Türkiye’deki yatırımlarını hız kesmeden arttırmaya ve büyümeye devam ediyor. Kasım ayında iki açılış törenini peş peşe düzenleyen Zoomlion Türkiye; 23 Kasım’da Samsun Bölge Müdürlüğü’nü, 24 Kasım Cuma günü ise Trabzon Bölge Müdürlüğü’nü hizmete açtı.
Zoomlion Türkiye’nin 7. bölge müdürlüğü olan Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’nün açılış töreni ise 15.12.2023 tarihinde çok sayıda davetlinin katılımı ile gerçekleştirildi. Diyarbakır’ın yöresel dansları ve lezzetleri ile davetliler keyifli anlar geçirdi. Açılışa özel kampanyalar ile yeni anlaşmalara da el sıkışıldı.

Tüm Türkiye’ye satış ve satış sonrası hizmet
Zoomlion Türkiye Diyarbakır Satış Süpervizörü Orçun Orazlı: “Zoomlion olarak “Müşteriler için sürekli değer yaratmak” felsefesine bağlı kalarak, Türkiye’deki yapılanmamızı her geçen gün büyütmeye devam ediyoruz. İstanbul, İzmir, Ankara, Adana, Samsun ve Trabzon lokasyonlarının ardından Güneydoğu Anadolu Bölgesi’ne hizmet verecek Zoomlion Türkiye Diyarbakır Bölge Müdürlüğü’müzü de hizmete sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verebilmek için satış ve satış sonrası hizmet ağımızı Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmayı hedefliyoruz. Bize destek olan, güvenen müşterilerimiz ile birlikte geleceğe güvenle bakıyoruz. Her zaman müşterilerimizin yanındayız. Yeni tesisimizin tüm bölgeye ve ülkemize hayırlı uğurlu olmasını dileriz” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler