22 Haziran 24, Cumartesi

Zoomlion, Bauma 2022’de güçlü ve geniş ürün gamını sergiliyor

Zoomlion, hafriyat, kaldırma, beton ekipmanları, platformlar ve endüstriyel araçlar dahil olmak üzere kapsamlı bir üst düzey makine yelpazesi sergiliyor. İş ve inşaat makinesi üretiminde dünyanın önde gelen firmalarından olan Zoomlion, fuarı 7 kategoride 54 ürünle katılıyor. Fuarda Zoomlion, %50’den fazlası Avrupa’da yerel olarak üretilen hafriyat makineleri, kaldırma makineleri, beton makineleri, platformlar, endüstriyel araçlar ve diğer makineleri kapsayan üst düzey ürünlerini ziyaretçilerine tanıtıyor.. Ayrıca, bu ürünler aynı zamanda Zoomlion’un uluslararası, akıllı, yeşil ve üst düzey teknolojik gücünü ve yenilikçiliğini tam olarak gösteren akıllı ürünler olarak dikkat çekiyor. Fuarda Zoomlion kaldırma makineleri, Avrupalı ​​müşterilere, örneğin Wilbert teknolojisiyle çalışan düz başlı kule vinçler, CIFA Avrupa fabrikasından engebeli arazi vinçleri ve Changsha’dan paletli vinçler gibi kapsamlı kaldırma çözümleri sunuluyor. Hafriyat makineleri alanında, Zoomlion, tümü Avrupa pazarı için özenle yapılmış olan beş ekskavatör sergileyor ve Zoomlion’un hafriyat makinelerine odaklanma konusundaki kararlılığını gösteriyor.

Hafriyat sektörü için sergilenen ürünler arasında ZE18GU, ZE26GU ve ZE35GU bulunuyor. Bunlar, otomatik arıza teşhisi ve uygun bakım sağlarken manevra kabiliyetini ve güvenilirliği artırabilen, kuyruksuz tasarıma ve özelleştirilmiş yüke duyarlı hidrolik sisteme sahip küçük tonajlı ekskavatörler.
Zoomlion ayrıca, FB25H ve FB35S lityum iyon modelleri de dahil olmak üzere yeni akıllı ve yeşil forkliftler sunuyor.

 Zoomlion’un yüksek önceliği dijitalleşme

Zoomlion, dijitalleşmeyi öncelikler listesinin en üstüne koydu ve bauma 2022’de şirket, platorm ve hafriyat makineleri için akıllı uzaktan yönetim teknolojisini sergiliyor. İzleme ve kiralama yönetimi için özel olarak hazırlanmış akıllı platform, ekipman konumlandırma/izleme, arıza teşhisi, kilitleme/kilit açma ve daha fazlası gibi görevleri hızla tamamlayabilir ve aynı zamanda müşterilerin kiralama sözleşmelerini ve ödemelerini yönetmelerine ve uzaktan gerçek zamanlı ekipman bilgileri elde etmelerine yardımcı olur.
Zoomlion yöneticilerinden Fan Zhide, “Zoomlion, akıllı ve sürdürülebilir ürünler ve dijitalleştirme hizmetleri sunmaktan ve bauma 2022’deki ortaklarımızla paylaşmaktan mutluluk duyuyor. 2022, Zoomlion’un 30. yıl dönümü ve müşterilere değer katmayı ve kurumsal sosyal sorumlulukları yerine getirmeyi taahhüt eden öncü bir endüstri lideri olarak, dijital, akıllı ve yeşil dönüşümü ilerletmeye ve daha iyi, daha sürdürülebilir bir geleceğe katkıda bulunmaya kararlıyız” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler