20 Temmuz 24, Cumartesi

ZOOMLION 30. yıldönümünü tüm dünyadan müşterileri ile kutladı

Zoomlion 10-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Çin’in Changsha şehrindeki merkezinde dünyanın dört bir yanından müşterilerini ağırlayarak, 30. kuruluş yıldönümünü gösterişli etkinliklerle kutladı. Türkiye’den de 30 müşteri bu geziye katıldı.

11 Mayıs’ta ZOOMLION’un “Yeni Çağa Teknoloji Selamı” etkinlikleri serisi, Changsha’daki ZOOMLION Akıllı Endüstri Şehrinde ihtişamlı bir açılış töreni ile başladı. Yurtiçi ve yurtdışından yaklaşık on bin misafir, dünyanın en büyük ve en eksiksiz inşaat makineleri sanayi üssü olan ZOOMLION Akıllı Endüstri Şehri’nin mükemmel cazibesini takdir etmek için sektördeki ilk tüm süreçli ekskavatör akıllı üretim fabrikasını ve diğer akıllı üretim tesislerini ziyaret etti. Etkinliğe Birleşik Arap Emirlikleri, Endonezya, Singapur, Türkiye, Brezilya, Amerika Birleşik Devletleri ve Hollanda gibi 40’tan fazla ülke ve bölgeden 500’e yakın denizaşırı müşteri katıldı. Katılımcıların birçoğu Kuşak ve Yol Projesi üzerindeki ülkelerden ve bölgelerden geldi.

Yerelleşme sürüyor

ZOOMLION, son yıllarda “küresel köy” anlayışı ve “yerelleşme” felsefesiyle yurt dışı iş modellerindeki dönüşümünü hızlandırıyor. Firma bu süreçte küresel pazarları uçtan uca derinden geliştirdi, iş modelini dijitalleşme ile güçlendirdi, stratejik yapısını sürekli iyileştirdi, kilit ürün ve pazarlarda önemli ilerlemeler kaydetti. 2022’de ZOOMLION, Kuşak ve Yol üzerindeki Endonezya, Hindistan, Birleşik Arap Emirlikleri, Suudi Arabistan ve Türkiye gibi ülke ve bölgelerdeki pazarlarda yıllık %100’ün üzerinde satış artışı gördü. 2023’ün ilk çeyreğinde, ZOOMLION’un yurt dışı geliri yıllık bazda %123 arttı.

  1. yıl kutlamaları

Zoomlion 10-15 Mayıs 2023 tarihleri arasında Çin’in Changsha şehrindeki merkezinde dünyanın dört bir yanından müşterilerini ağırlayarak, 30. kuruluş yıldönümünü gösterişli etkinliklerle kutladı. Türkiye’den de 30 müşteri bu geziye katıldı. Katılımcılar Zoomlion’ın Akıllı Endüstri Parkları’nı gezerek en son teknoloji üretim tesislerini deneyimlediler. Kutlamalar kapsamında  11 Mayıs akşamı  ZOOMLION’un yurtdışındaki VIP müşteriler için düzenlediği teşekkür yemeği coşkulu alkışlarla başarıyla tamamlandı. Bu yemek dünyanın her yerinden VIP müşterileri bir araya getirdi. Ziyaretçiler, ZOOMLION’un 30 yıllık başarı öyküsünün yanı sıra denizaşırı ticaretteki olağanüstü performansına da tanık oldular.
Akşam yemeği etkinliğinde yakın zamanda yeni makine siparişi veren müşterileri ile imza törenleri düzenlendi. Çok sayıda denizaşırı müşteri, ZOOMLION ile uzun vadeli ortaklıklar kurmaya olan güçlü ilgilerini dile getirdi. İmza törenlerinin ardından ZOOMLION Başkan Yardımcısı Yuan Ye, karşılıklı takdir göstergesi olarak müşterilerle hediye alışverişinde bulundu. Akşam yemeği yalnızca küresel müşterilere Çin lezzetlerinden oluşan bir ziyafet sunmakla kalmadı, aynı zamanda Çin’in geleneksel kültürel performanslarını da sergileyerek denizaşırı müşteriler için keyifli ve sürükleyici bir deneyim sağladı. Akşam yemeği sırasındaki canlı performanslar, klasik bir dans, Kung Fu, akrobasi ve Sichuan operası yüz değiştirme yoluyla geleneksel Çin kültürünün büyüleyici cazibesini gösterdi ve denizaşırı müşterilerden sık sık alkış aldı.

Zoomlion Akıllı Endüstri Şehirleri gezildi

Katılımcılar takip eden günlerde Zoomlion Akıllı Endüstri Şehirleri’ni gezdirilerek üretim teknolojilerini yakından deneyimlediler. Bunun yanı sıra Çin kültürünü, doğasını, günlük hayatını deneyimleyebilecekleri şehir turlarına da katıldılar. Hunan bölgesi ve Avatar filminin çekildiği Zhangjiajie Ulusal Parkı gezildi. Müşterileri ile her zaman sağlam ve uzun vadeli ilişkiler kurmayı ilke edinen Zoomlion özenle hazırladığı bu etkinlikler ile tüm misafirlerine unutulmaz anlar yaşattı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler