17 Mayıs 24, Cuma

Zoomlion 3.5t Hidrolik Ekskavatör ZE35GU

ZE35GU, Zoomlion tarafından piyasaya sürülen yeni nesil mikro mini ekskavatördür. Bu ürün, esnek, verimli, güvenilir ve dayanıklı, güvenli ve konforlu, uygun bakım tasarım konseptine odaklanır ve sıfır kuyruk dönüşü, bomun dönüşü, bir makinenin çok amaçlı kullanımı vb. işlevlerini gerçekleştirebilir.

 Güvenli ve konforlu kabin

-Kokpit, kabinde ısı yalıtımı ve sızdırmazlık sağlamak ve konforu artırmak için tamamen yalıtılmıştır.
-Süspansiyonlu koltuklarla donatılmıştır. Merkezi operasyon düzenlemesi sürüş yorgunluğunun azaltılmasına yardımcı olur.
-Yepyeni kabin, 360 derecelik çalışma görüş alanı sunar.
-Yeni anahtar entegrasyonu ve işlev düğmeleri işlemleri basit ve kullanışlı hale getirir.
-5,7 inç LCD renkli ekran ve zengin işlevlere, basit ve kolay kullanıma sahip yepyeni bir insan-bilgisayar etkileşimli işletim sistemi ile donatılmıştır.
-Soğutma ve ısıtma fonksiyonlarına ve iç ve dış dolaşım sistemine sahip, kendi geliştirdiğimiz yepyeni klima sistemi daha iyi konfor sağlar.
-Standart konfigürasyon olarak OPG/TOPS/ROPS güvenli kabin. 

Güç sistemi, hidrolik sistem

-Kubota 18.5KW yüksek güçlü motorla donatılmıştır. -Mükemmel kullanım performansı elde etmek için akışı ve basıncı istediğiniz zaman ayarlayabilen, yüke duyarlı özelleştirilmiş bir hidrolik sistemle donatılmıştır.
-Geniş açılı, tamamen açık kuyruk kaputu ile güç sisteminin tüm bakım noktalarına ayakta durarak erişilebilir.
-Kule dönüş çember dişlisi rulmanları, kule dönüş motoru ve kova yön silindirinin gres doldurucularının merkezi düzeni, tek seferde gres dolumu için uygundur.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler