19 Temmuz 24, Cuma

Zoomlion 2024 Servis Turu başladı

Zoomlion Türkiye, 2024 Ekskavatör Türkiye Servis Turu’nu başlattı. Ürün kalitesini müşterilerinden aldığı geri bildirimlerle artırmak, müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak Zoomlion’ın her zaman müşterilerinin yanında olduğunu vurgulamak amacıyla bu sene ikincisi yapılan servis turu, firmanın genel merkezinde düzenlenen bir etkinlik başladı.

2 ay sürecek bu turda, 8 kilit bölgede, 80’i aşkın müşterinin parkında bulunan 150’den fazla makinenin incelenmesi planlanıyor. Etkinlikte, alanında uzman yerli ve yabancı teknik servis mühendisleri ile birlikte teknik uzmanlar görev alacak.

Önemli yatırımlar yapıldı

Zoomlion Türkiye Servis Direktörü Harun Altun konuya ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadeleri paylaştı: “Zoomlion Türkiye olarak son üç yılda çok önemli işlere imza attık. Bu işler arasında şunları sıralayabiliriz: İstanbul satış ofisi, merkez depo ve atölyesinin açılması, İstanbul merkez depoda C tipi antreponun açılması.
İzmir’de satış ofisi, atölye ve depo kurulması, Ankara’da satış ofisi, atölye ve depo kurulması, aynı zamanda merkez depo kurulup tüm Türkiye’ye buradan yedek parça sevkiyatının yapılması, Adana’da satış ofisi atölye ve depo kurulumunun yapılması, Trabzon, Diyarbakır Samsun ve Antalya’da atölye, yedek parça ve satış ofislerinin kurulması.”

Hızlı ve kaliteli hizmet

İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya, Diyarbakır, Adana, Trabzon ve Samsun’da gezici servis ekipleriyle ve 48 servis aracı ile müşterilerine hizmet verdiklerini de dile getiren Altun “Servis hattı kurularak müşterilerimizin telefonla servis ve yedek parça talep etmelerini sağladık. Zoomlink mobil uygulaması ile Türkiye’de bir ilki başararak müşterilerin kaliteli hizmete bir telefon kadar yakın olmasını sağladık. Zoomlink uygulaması ile müşterilerimiz yedek parça taleplerini, servis taleplerini hızlıca bizlere iletebiliyor. Ayrıca yine müşterilerimiz bu uygulama ile makinenin konumu, çalışma saati vb. gibi önemli veri ve bilgileri telefonla alabiliyorlar” dedi.

Birincil öncelik müşteri memnuniyeti

Müşterileri memnuniyetinin kendileri için çok önemli olduğunun da altını çizen Altun, “Satış sonrası servis hizmetleri için tüm Türkiye’de tesislerimizi kurmaya devam ediyoruz. Yıl sonunda teknisyen ve servis araçlarımızı artırarak müşterilerimize daha hızlı ve iyi hizmet vermeye devam edeceğiz ve çözüm odaklı çalışma tarzımızı sürdüreceğiz” dedi.
Yaptıkları bu tarz etkinliklerle makineleri kontrol edip ihtiyaçları sahada belirleyerek daha iyi makinalar tasarlayacaklarını da söyleyen Altun sözlerini şu şekilde tamamladı: “Müşterilerimizle görüşerek onlardan gelen geri bildirimlere göre eksikliklerimizi belirleyeceğiz, müşteri ihtiyaçlarına göre ve gerekli yedek parçaları önceden belirleyip yedek parça stoğu tutarak müşterilerimizi mağdur etmeyeceğiz, müşterilerimizin operatörlerine eğitim vererek iş makinelerimizi tanımalarını sağlayacağız, Bu ve bunun gibi etkinliklerle müşterilerimize daha yakın olmaya devam edeceğiz”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler