17 Mayıs 24, Cuma

Yoldere Hafriyat, MTB kırıcıları ile daha güçlü

Türkiye’nin birçok bölgesinde üstlendiği projeleri hızlı ve kaliteli şekilde tamamlamasıyla öne çıkan Yoldere Hafriyat, kırıcı ürün grubunda İnan Makina ile çalışıyor. Son bir yıl içinde İnan Makina’dan sekiz adet kırıcı teslim aldıklarını söyleyen Firma Yöneticisi Mert Altınkaya, hem ürünlerinin hem de servis hizmetinin kalitesi ile kendisini sahada ispatlamış olan İnan Makina ile çalışmaya devam edeceklerini söyledi.

Ülkemizin önde gelen hafriyat firmalarından Yoldere Hafriyat zorlu çalışma koşullarında sağladığı avantajlar ve kaliteli satış sonrası hizmetler nedeniyle projelerinde İnan Makine üretimi kırıcıları kullanıyor. Son bir yıl içinde İnan Makina’dan farklı tonajlarda sekiz adet kırıcı alan firmanın faaliyetlerini ve neden İnan Makina’yı tercih ettiklerini firmanın ikinci kuşak yöneticilerinden Mimar Mert Altınkaya ile konuştuk. Altınkaya, firmalarının 1974 yılında babaları Yılmaz Altınkaya tarafından Yılmaz Hafriyat olarak Gebze’de kurulduğunu belirterek şunları aktardı: “2005 yılında kurumsallaşma amacı ile şirketleşme yoluna gidilerek firmanın ismini köyümüzün de adı olan Yoldere Hafriyat olarak değiştirdik. Firma olarak günümüze kadar Türkiye’nin önemli inşaat müteahhitlerinin taşeronu olarak birçok önemli proje yer aldık ve üstlenmiş olduğumuz tüm bu projeleri başarı ile bitirip zamanından önce ilgili kuruluşlara teslim ettik. İlk kurulduğunda işlerine fabrika kazısı ile başlayan firmamız zamanla büyüdü ve kısa zamanda Gebze ve çevresindeki belediye ve inşaat firmalarına taşeronluk hizmetleri vermeye başladı. Aldığımız işleri müşterilerimize hep zamanından önce ve doğru şekilde teslim etme başarısını gösterdik. Firma olarak amacımız doğrultusunda yeni teknolojileri her zaman takip ediyor ve çalışmalarımızda kullanıyoruz. Hem yeni teknolojiler hem, gelişmiş makine parkımız hem de bilgili ve tecrübeli ekibimiz ile müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli hizmeti sunuyoruz”.

Önemli projelerde yer aldı

Yoldere Hafriyat, kurulduğundan bu yana çok sayıda projeyi tamamladı. Altınkaya bu projelerden bazılarını şu şekilde sıralıyor: “Kütahya Şehir Hastanesi, Eskişehir OSB Altyapı ve Yol Yapımı, Bilecik Osmaneli Gülsan İnşaat HES Projesi, Kolin Kapıkule- Halkalı Hızlı Tren Projesi, Limak Kuzey Marmara Otoyol Projesi. ARES İnşaat, Tuzla-Pendik Hızlı Tren Projesi, Gülsan İnsaat Isparta, Tempa Pano, PARSAN, OMTAŞ, GÖKTAŞ…”

Güçlü makine parkı

Müşterilerinden aldıkları işleri hızlı, kaliteli ve verimli şekilde tamamlamalarında kullandıkları makinelerin belirleyici olduğunu da aktaran Altınkaya makine seçim kriterlerini ise şu şekilde özetliyor: “Servis hizmet ağının güçlü ve kısa zamanda ulaşılabilir olması, yakıt verimliliğinin yüksek olması ve en önemlisi de güç ve yüksek performans.”

“MTB kırıcılardan ve servis hizmetinden memnunuz”

Yoldere Hafriyat kırıcı seçiminde de son derece titiz bir süreç yürütüyor. Yanlış kırıcı seçiminin ciddi olumsuz sonuçlara yol açabileceğini dile getiren Altınkaya, “Kırıcı konusunda gerekli hassasiyeti göstermeyip yanlış ürün seçtiğinizde bu kararınız iş kaybına, yakıt maliyetinin artmasına, gereksiz yedek parça, ataçman kullanımına ve iş makinesinin zarar görmesine yal açabilir. Tüm bunlar da aldığınız işin süresinin uzamasına, maliyetinin artmasına neden olarak size sadece para değil itibar ve müşteri kaybı yaşatabilir” şeklinde konuştu. Bu tür sorunlar yaşamamak için kırıcı ürün grubunda İnan Makina ile çalıştıklarını ve son derece memnun olduklarını söyleyen Altınkaya şunları söyledi şekilde tamamladı: “Uzun yıllardır İnan Makina ile çalışıyoruz. İnan Makina’yı sadece bir tedarikçi olarak değil kendi şirketimiz olarak görüyoruz. Ürünlerin kaliteli ve verimli olmasının yanı sıra satış sonrası servis hizmetinin de kaliteli ve hızlı olması, sorunların en kısa sürede çözülerek iş akışının aksamasının önlenmesi ve ekibin güler yüzlü olması bizi memnun ediyor. Bizimle benzer işi yapan tüm firmalara İnan Makina’yı gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.”

Yoldere Hafriyat’ın MTB gücü

Yoldere Hafriyat son bir yıl içinde İnan Makina’dan şu ürünleri teslim alarak parkını güçlendirdi:

1 adet MTB 505 IQ

2 adet MTB 365 IQ

3 adet MTB 215 IQ

1 adet MTB 285 IQ

1 adet MTB 155 IQ

MTB IQ Serisi

Yoldere Hafriyat’ın kullandığı MTB kırıcılarının ”IQ – Akıllı” serisi üstün teknik özellikleri ile dikkat çekiyor. Farklı çalışma alanları düşünülerek tasarlanmış olan bu serideki en büyük özellik, kırıcı ucu boşa çıktığında ”Boşta Vuruş” yapmaması. Bu sayede doğru vuruş açısı ile vuruş yapılması sağlanıyor. Bu özellik sayesinde piston, burç, kama ve uç ömürleri uzuyor. Ağır şartlarda çalışan 4-100 ton ağırlığındaki ekskavatörler için 320-7200 kg. aralığında 16 farklı model üretiliyor. Ayrıca kullanıcıların hafriyat koşulları ve kullanılan iş makineleri düşünülerek küçük model kırıcılarda 3 farklı tasarım bulunuyor.

Yoldere Hafriyat makine parkı

-40 Tonluk 3 adet CAT ekskavatör

-50-55 tonluk 4 adet CAT paletli ekskavatör

-30-35 Tonluk 5 ADET HYUNDAI ekskavatör

-20 tonluk 2 adet HYUNDAI ekskavatör

-CAT D8T dozer

-3 adet VOLVO yükleyici

-2 adet METSO 1213 mobıl konkasör

-2 adet KLEEMANN 953İ EVO mobil elek

-FURUKAWA ED 1200 ROK DELİCİ.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler