13 Temmuz 24, Cumartesi

Yerli üretim CASE 695SV, İş ve İstif Makinaları Kongresi’nde sergilendi

Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün ana sponsorları arasında olduğu 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi, 3-4 Ekim tarihleri arasında İstanbul’da düzenlendi. TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin’in de katıldığı zirvede, 55 farklı ülkeden 500’ün üzerinde üst düzey sektör temsilcisi iki gün boyunca iş, inşaat ve istif makinaları sektöründeki son gelişmeleri değerlendirdi. Zirve kapsamında TürkTraktör standında sergilenen yerli üretim CASE 695SV Kazıcı Yükleyici ziyaretçilerden yoğun ilgi gördü.

TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin

Sektörün önde gelen paydaşlarıyla birlikte 3.Uluslararası İş ve İstif Makinaları Kongresi ve Kiralama Zirvesi’nde yer almaktan büyük memnuniyet duyduklarını belirten TürkTraktör İş Makineleri İş Lideri Boğaç Ertekin, “Türkiye’nin otomotiv sektöründeki ilk üretici kuruluşu TürkTraktör’ün 70 yıla yaklaşan tecrübesi ışığında, 2013 yılından bu yana iş makineleri alanında da faaliyet gösteriyoruz. İş makinelerinin şehirlerin alt ve üst yapı süreçlerinde olduğu kadar afetlerde de vazgeçilmez bir rolü bulunuyor. Otomotivdeki tecrübenin yerli üretim iş makineleri için kullanılarak şehirleri geleceğe hazırlamanın önemini 6 Şubat’taki deprem felaketinde bir kez daha idrak ettik. Sektördeki paydaşların bir araya geldiği bu zirve, şehirleri geleceğe hazırlarken ortak paydada buluşabilmek açısından da çok kıymetli” dedi.

TürkTraktör’ün iş makineleri alanında yerli üretime verdiği öneme değinen Ertekin, “Bilindiği gibi 2020 yılında CASE ve New Holland markalı Kazıcı Yükleyicilerimizi Ankara fabrikamızda üretmeye başladık. En çok önem verdiğimiz konuların başında gelen sürdürülebilirlik çalışmalarımız kapsamında en güncel emisyon seviyesine sahip çevreci iş makinelerimizi hizmete sunuyoruz. Esnek üretim kapasitemiz, çevik çalışma stratejimiz, yaygın bayi ve servis ağımız ile pazarda önemli bir yer edindik. Paylaşım ekonomisini destekleyen kiralama hizmetleri günümüz iş modelleri arasında giderek yükselen bir trende sahip. Müşterilerimizin mevcut ve değişen her türlü ihtiyacında yanında olacak ürün ve hizmetleri sunmak için gayret göstermeye ve iş makineleri alanındaki çalışmalarımızı geliştirmeyi sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

CASE 695SV Kazıcı Yükleyici

Yerli üretim CASE 695SV Kazıcı Yükleyici, Common-Rail yakıt enjeksiyon sistemine sahip Faz 5 emisyon standartlarına uyumlu motoru ile hem çevreci hem de yüksek performanstan ödün vermiyor. Geleneksel yakıt ekonomisi özelliği ile ön plana çıkan CASE Kazıcı Yükleyicilerde, SV Serisi ile birçok yakıt ekonomi fonksiyonu da makine üzerinde yer alıyor. CASE yerli üretim kazıcı yükleyiciler, en güncel emisyon seviyesi olan Faz 5 geçişi ile motorun yanı sıra kabin tasarımındaki değişimle de dikkat çekiyor. CASE marka SV Serisi kazıcı yükleyiciler; Active, Performans ve Comfort olarak üç farklı donanım paketi ile pazara sunuluyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler