17 Mayıs 24, Cuma

Yeni nesil mini ekskavatör Cat 303.5 CR

Cat 303.5 CR, çeşitli uygulamalarda kullanıcıların çalışmalarına yardımcı olacak kompakt tasarımıyla yüksek performans, dayanıklılık ve çok yönlülük sunuyor. Dayanıklı şase ile kısa kuyruk tasarımı sayesinde dar alanlarda konforlu ve güvenli biçimde çalışma imkanı sunan Cat 303.5 CR, kolay ulaşılabilir ve düşük bakım maliyetleri sayesinde kesintisiz çalışmaya olanağı veriyor. Joystick kontrolü ile manevra kabiliyeti yüksek ve kullanımı kolay Cat 303.5 CR, yeni nesil mini ekskavatör ile en yüksek verim elde edilebiliyor.

Avantaj ve özellikler

Gün boyu konfor: Tüm gün boyunca konforlu bir şekilde çalışmayı sürdürmenize yardımcı olmak için bir güneşlik ya da klima, ayarlanabilir bilek dayama ve süspansiyonlu koltuk seçeneğiyle donatılabilecek, sızdırmaz ve basınçlı bir kabin tercih edin.

Kullanım kolaylığı: Kontroller kolayca kullanılır ve sezgisel Yeni Nesil LCD monitör, kolayca okunabilen makine bilgileri sağlar. Gelişmiş bir dokunmatik ekranlı monitör de takılabilir.

Joystick Kontrollü Seyir Modu ve Joystick Kontrol: Joystick Kontrollü Seyir Modu ve Joystick Kontrol seçeneğiyle çalışma sahasında hareket etmek artık daha kolay. Makineyi hareket ettirmek ve bıçağı kullanmak için kollu ve pedallı geleneksel seyir kontrolünden kumanda kollu kontrollere kolayca geçin. Daha az çabayla daha iyi kontrol avantajı elinizde. Ayrıca hız sabitleyici özelliği ile operatöre konforlu sürüş sağlar.

 Kompakt bir tasarımda büyük performans: Güçlü kaldırma ve kazma performansı işi daha hızlı yapmanıza yardım eder. Kısa kuyruk tasarımı, en dar alanlara bile erişmenizi ve buralarda çalışmanızı sağlar. Serbest hareketli dozer bıçağı kolayca temizlik yapmanızı sağlar.

 Çalışma sahasında güvenlik: Güvenliğiniz en yüksek önceliğimizdir. Cat mini ekskavatör, işinizde güvenliği sürdürmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır. İç çalışma lambaları ve parlak renkli, geri çekilebilir emniyet kemeri makineye dahil ettiğimiz güvenlik özelliklerinden sadece birkaçı.

Daha kısa kesinti süresi için basit servis: Cat mini ekskavatörün bakımı hızlıca ve kolayca yapılabilir. Rutin bakım noktalarına yan kapılar aracılığıyla zemin seviyesinden kolayca erişilebilir. Benzersiz yukarı katlanan kabin veya güneşlik, gerektiğinde ek servis alanlarına erişmenizi sağlar.

 Daha düşük işletme maliyetleri: Otomatik rölanti, otomatik motor kapatma ve değişken silindir hacimli pompa ile etkili hidrolik özelliklerine sahip Cat mini ekskavatör, işletme maliyetlerinizin azaltılması dikkate alınarak tasarlandı. ‘

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler