13 Temmuz 24, Cumartesi

Yeni Liebherr R 930 tünel ekskavatörü dünya pazarına sunuldu

Liebherr tünel ekskavatör serisi, şu anda dünya pazarına sunulan yeni R 930 Tunnel paletli ekskavatör ile genişliyor. Liebherr-France SAS’ta geliştirilen R 930, R 924 Kompakt Tünel’in yerini alıyor ve her türlü yer altı uygulamasında üst düzey performans sağlıyor.
R 930 Tunnel, genellikle dar ve erişimi zor alanlar sunan yer altı inşaat sahalarının taleplerini mümkün olduğunca tam olarak karşılamak üzere tasarlanmış. 930 Tunnel’ın iki uzunlukta sunulan ataşmanı, 2 x 45° açıyla dönebilen bir mesnete sahip ve kazı profilinin takip edilmesini sağlıyor.
Makinenin kısa dönüş yarıçapı ve güçlü, korumalı LED farları, şantiye personeli ve duvarlarla çarpışma riskini önemli ölçüde azaltıyor. Ayrıca silindirler ve hortumlar, olası darbelere karşı maksimum koruma sağlayacak şekilde özel olarak konumlandırılmış ve böylece hasarları sınırlandırılmış.

Konforlu, tam korumalı operatör kabini

ROPS, FOPS ve FGPS sertifikalı operatör kabininin tamamı, arka ve yan izleme kameralarıyla birlikte maksimum şantiye güvenliği sağlıyor. Ayrıca elektronik bileşenleri için de korumaya sahip. Konforlu ve ergonomik 930 Tunnel’ın operatör kabini, yer altı sahalarındaki tozlu ortamlara dayanacak şekilde mükemmel şekilde donatılı.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler