13 Haziran 24, Perşembe

Yeni Cat 966 GC geniş kabininde konforlu çalışma sunuyor

Yeni Cat 966 GC

Cat 966 GC geniş kabin, sahip olduğu kolay ve ergonomik kumanda ile mükemmel görünürlük sayesinde, konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Operatör konforunun öncelikli olarak düşünüldüğü bu kabinde geniş görüş açısı ve kolay ulaşılabilir kontrol paneli mevcut.

Cat 966 GC lastikli yükleyici, uygun işletim maliyetlerini dayanıklı, güvenilir ve performansı kanıtlanmış Cat komponentlerinin sunduğu ekonomi ile birleştirerek farklı kullanım alanlarında verimli bir performans sağlıyor. Cat 966 GC; kamyon yüklemeleri, hafriyat işleri, malzeme taşıma, bunker beslemesi, taş ocakları, kum ve çakıl ocakları, kömür işletmeleri, stok sahaları, beton, çimento ve asfalt işletmeleri, entegre tesisleri, endüstriyel işletmeler ve şantiye hazırlık yapı projeleri, doldurma, boru döşeme ve genel temizlik gibi oldukça geniş bir kullanım alanına sahip bulunuyor. Yerden erişilebilen günlük ve planlı bakım noktaları sayesinde,makinenin servis işlemleri güvenli, kolay ve verimli bir şekilde yapılabiliyor. Düşük yakıt tüketimi ve yüksek üretim kapasitesi sayesinde işler hem hızlanıyor hem daha verimli hale geliyor. Cat 966 GC geniş kabin, sahip olduğu kolay ve ergonomik kumanda ile mükemmel görünürlük sayesinde, konforlu bir çalışma ortamı sağlar. Operatör konforunun öncelikli olarak düşünüldüğü bu kabinde geniş görüş açısı ve kolay ulaşılabilir kontrol paneli mevcuttur. Bu sayede operatöre konforlu ve zahmetsiz bir şekilde çalışma imkanı sağlanır. Ayarlanabilir direksiyon kolonunda manüel bir vites değiştirici bulunmaktadır. Aynı zamanda otomatik olarak da vites geçişlerini yapmaktadır.

Cat 966 GC Kabin

Konfor en üst seviyede

Geniş, düz ve dayanıklı ön cam, benzersiz bir görüş alanı sağlar. Cam, kabin zeminine kadar uzayarak, kepçe ve ön lastikleri mükemmel bir şekilde görebilmenizi sağlar. Arka görüş kamerası standart olarak mevcut olup, ön cam koruma seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır. Bu imkanlar konforun yanında güvenliği de beraberinde getiriyor. Kabin tavanında, yağmuru kabinin köşelerinden uzaklaştırarak camların temiz kalmasını sağlayan kanallar mevcuttur. İklimlendirme ve ısıtma sistemleri standart olarak bulunmaktadır. Panjurlu havalandırma delikleri, operatörün hava akışını yönlendirebilmesine olanak tanır, bu da tüm vardiya sağlar. Aynı zamanda operatörün kabin içerisinden kontrolünü sağlayacak ters fan ve sarsıntısız yürüyüş sistemi makinede bulunmaktadır. Bu sayede operatör konforu en üst seviyeye çıkartılmaktadır.

Giriş ve çıkış

Sol taraftan kabine, sağ taraftan da servis noktalarına kolay erişim açısından makinenin her iki tarafında standart olarak merdivenler mevcuttur. Operatör istasyonunda, kabine erişim açısından parmaklık bulunmaktadır

Ekran ve arayüz

Kullanımı kolay olan kapsamlı kullanıcı arayüzü, operatörün makinenin durumunu izleyebilmesini sağlayan otomatik bir sistem olarak tasarlanmıştır.

Daha iyi görünürlük

Geniş, düz ve dayanıklı ön camlı ve spot aynaya sahip arka görüş aynalı geniş pencereler, mükemmel bir görüş sağlar. Arka görüş kamerası standart olarak mevcut olup, ön cam koruma seçeneği opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Kolay Kumanda

Pilot kumandalı hidrolik kumandası, konforlu ve zahmetsiz bir şekilde çalışmayı sağlar. Tek akslı vites veya kumanda kolları mevcuttur; ayarlanabilir direksiyon kolonunda manüel bir vites değiştirici bulunmaktadır.

İklim kontrol ünitesi

İklimlendirme sistemi ve panjurlu havalandırma delikleri, operatörün hava akışını yönlendirebilmesine olanak tanır; temiz hava ve devridaim kabin hava filtreleri ise üstün bir filtreleme ve kolay bir temizlik sağlar.

Konforlu koltuk

Konforlu ve mekanik süspansiyonlu kumaş koltukta, kol ve kafa dayama yeri ile pek çok ayarlanabilir özellik bulunmaktadır. Havalı süspansiyonlu koltuk seçeneği mevcuttur.

Cat 966 GC Teknik Özellikler

Motor Cat C9.3B

Motor Gücü 325 bg

Şanzıman Cat Powershift Planet Dişli

Çalışma ağırlığı 22-23 ton

Tam dönüş emniyet yükü 13-14 ton

Lastikler 26.5R25

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler