12 Nisan 24, Cuma

Yeni CASE 321F Model Kompakt Lastikli Yükleyici ile tanışın

CASE İş Makineleri yeni 321F Kompakt Lastikli Yükleyici modeli ile hafif segment iş makineleri segmentinde bir adım önde. Ağır iş makinesi segmentinde yer alan ve özellikle operatör ergonomisini maksimize eden özelliklere sahip olan yeni 321F Kompakt Lastikli Yükleyici, optimize edilmiş ölçüleri sayesinde çok amaçlı kullanım sunuyor.
1842 yılında kurulan CASE markası, tarım makinelerinden iş makinelerine birçok faaliyet alanında yer alıyor. İş makineleri sektöründe geniş ürün grubu ile hizmet veren CASE, 1958 yılında ilk dört çeker W9 serisi lastikli yükleyicilerini piyasaya sundu.

Yıllar içerisinde kendisine her zaman yenilik katan CASE markası 2023 yılı itibariyle Kompakt Lastikli Yükleyici serisinde F Serisi’ni müşteriler ile buluşturdu.
21F, 121F, 221F ve 321F modelleriyle müşterinin beğenisine sunulan F Serisi’nin en büyük modeli olan 321F de şimdi Türkiye iş makineleri pazarına sunuluyor.
Ağır iş makinesi segmentinde yer alan, özellikle operatör ergonomisini maksimize eden özellikleri içerisinde barındıran yeni 321F Kompakt Lastikli Yükleyici, optimize edilmiş ölçüleri sayesinde çok amaçlı kullanım imkanını rahatlıkla yakalayabilmekte.

Kendini dünyaya kanıtlamış motor üreticisinden yeni nesil motor

321F Kompakt Lastikli Yükleyici’de global motor üreticisi rekortmeni ve aynı zamanda kardeş şirket olan FPT üretimi motor bulunuyor.  Yüksek verim ve düşük emisyonu bir arada sunan FPT serisi motor, Common Rail yakıt enjeksiyon teknolojisi ile minimum yakıt tüketimi garantisi sunuyor. SCR sistemi olmaksızın Faz 5 emisyon seviyesini yakalayabilen 321F, daha az işletme maliyetiyle kullanıcının cebini koruyor.

 

  21F 121F 221F 321F
Motor Markası FPT
Motor Gücü (hp/kW) 58 / 43 64 / 48 74 / 55 74 / 55
Emisyon Seviyesi Faz 5
Silindir Sayısı 4
Motor Hacmi (lt) 3.4
Tork (Nm) 245 261 316 316

 

Son teknoloji parmağınızın ucunda

Yeni EVO serisi 321F Kompakt Lastikli Yükleyici modelinde üst segmentte yer alan en yeni teknolojiler ile donatılmış operatör alanı bulunuyor. 71 dB’lik oldukça düşük kabin içi ses seviyesi sayesinde uzun süreli çalışmalarda operatörün duyduğu rahatsızlık minimize edilmiş. Mükemmel kullanım tecrübesi ve maksimum ergonomi için tasarlanmış kabin tüm özelliklerin kullanımını tek bir alanda toplayan tasarıma sahip. Bu özelliklerden bazıları;

YOL MODU: Hidrolik aksamın kullanılmadığı yolda ilerleme durumunda istenmeyen kazaları önlemek için tek bir tuşla YOL MODU’na geçerek tüm hidrolik aksam kilitlenebilir.

KAZMA/BOŞALTMA/İLERLEME MODLARI: Hafızaya alınan işlem sayesinde Joystick kolu kullanılmadan kazma veya boşaltma konumuna gelen yükleyici kol, vites seçimi olmadan hafızaya alınan hız değerine ulaşma, minimum eforla maksimum iş sonucu sağlar.

FNR: Joystick üzerine yerleştirilmiş FNR düğmesi sayesinde ileri-geri hareketi rahatlıkla sağlanabilir.

SÜRÜŞ KONTROLÜ: Sürüş kontrolü, kepçe boş veya yüklüyken her türlü arazide kompakt tekerlekli yükleyicinin sürüş rahatlığını artıran isteğe bağlı bir özelliktir. Çalışma sırasında daha fazla hız sağlayarak üretkenliği ve operatör konforunu artırır.

STANDART/YÜKSEK HIZ MODLARI: 321F modeli yüksek ilerleme hızı özelliği ile donatılmıştır. Joystick üzerinde tek bir düğme ile standart veya yüksek ilerleme hızlarına erişilebilir.

ECO MODU: İşletme maliyetlerinde önemli bir yeri olan yakıt tüketimini kontrol altına alabilmek adına 321F Kompakt Lastikli Yükleyici ECO modunu bünyesinde barındırıyor. İlerleme ve yükleme/boşaltma operasyonlarında ECO modu sayesinde yakıt sarfiyatı optimize edilerek daha az yakıt tüketimi gerçekleştiriliyor ve optimum motor devrinde tüm işler gerçekleştirildiği için operatöre daha az ses ulaşıyor.

Çalışma alanında ev rahatlığı ve güvenliği

71 dB’lik oldukça düşük kabin içi ses seviyesi sayesinde uzun süreli çalışmalarda operatörün duyduğu rahatsızlık minimize edilmiş.
Hava süspansiyonlu operatör koltuğu operatör yorgunluğunu en aza indirerek çalışma saatlerini rahatlıkla arttırabiliyor. Bunun yanı sıra ağırlık ayarı, sırtlık ayarı gibi ince ayarlar sayesinde de kişiye özel ergonomi sunabilmek.
Pozisyonu ayarlanabilir direksiyonu kişiselleştirilebilir seçenek sunarak konforu ön plana alır.
Standard klimalı kabini gün boyu kesintisiz çalışma olanağı sunarak üretkenliği en üst seviyeye taşır.
ROPS/FOPS güvenlik sertifikalı kabini kullanıcı güvenliğini maksimuma çıkartır.

Elinden her iş gelir
Yeni 321F Kompakt Lastikli Yükleyici optimize edilmiş ölçüleri, üst düzey özellik ve performansı sayesinde açık ocak işletmeleri, endüstriyel tesisler, tarım, alt yapı, inşaat, geri dönüşüm ve kiralama gibi birçok alanda faaliyet gösterebiliyor.
Çok amaçlı kullanılabilme imkânı ile 321F hizmet sektöründe ilk tercihlerden biri olacaktır.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler