23 Haziran 24, Pazar

YALE, Lift Truck teknolojilerine odaklanan yeni kimliğini tanıttı

Türkiye distribütörlüğünü QuicLift Makina San. ve Tic. A.Ş’nin yaptığı Yale Materials Handling, marka adını Yale® Lift Truck Technologies olarak değiştirdi. Güçlü bayi ağı ve satış ekibi ile farklı ihtiyaçlara doğru çözümler sunan QuickLift Makina, sektörde öncü ve önde olmasını yatırımları ve proaktif hizmet anlayışı ile pekiştiriyor.

 

Yale Materials Handling, marka adını Yale® Lift Truck Technologies olarak değiştirdi. Yeniden markalaşma, şirketin depo ve intralojistik operasyonlar için güçlü bir bağımsız bayi ağı aracılığıyla sunulan teknoloji destekli forkliftlere verdiği önemi yansıtıyor.  Yeni marka, Yale’in sürekli değişen pazar koşullarına ve taleplerine nasıl yanıt verdiğini vurgularken, müşterilerin ihtiyaçlarına yönelik çözümler sunma konusundaki gücünü de ortaya koyuyor. Hyster-Yale Group Kıdemli Başkan Yardımcısı ve EMEA Bölgesi Genel Müdürü Stewart Murdoch, “İntralojistik sektörü özellikle Avrupa, Orta Doğu ve Afrika’da büyüme ve yenilikçilik içinde” dedi. Murdoch “Tedarik zincirleri her zamankinden daha hızlı gelişirken, Yale de müşterilerini desteklemek ve karşılaştıkları zorlukların üstesinden gelmek için özel çözümler sunmak üzere gelişiyor” diye konuştu. Stewart, “Yale Lift Truck Technologies markası, müşterilerimizin uygulamaya özel ihtiyaçları için doğru çözümleri sunmak üzere onlarla birlikte nasıl geliştiğimizi yansıtıyor” dedi.

Akıllı tasarım felsefesi

Yeni marka adı, akıllı tasarım felsefesi ve teknoloji entegrasyonu üzerine kurulmuştur. Bu, Yale’in günümüz endüstrilerinin karşılaştığı zorlukları karşılamak için gelişmeye devam eden güvenilir forklift teknolojileri tasarlama ve üretme konusundaki 100 yıllık mirasına dayanıyor.  Yeniden markalaşmanın bir parçası olarak, Yale Lift Truck Technologies için yeni bir logo ve görsel kimlik oluşturuldu. Yeni logo, Yale’in ‘Y’ harfini, müşteriler için taşıdığı ‘kutuları’ ve maliyetleri düşürürken müşterilere yukarı doğru büyüme ve üretkenliği artırma konusunda yardımcı olma arzusunu gösteren ‘okları’ temsil ediyor.

Yale ve bayi ağı, müşteri başarısına ve hızla değişen intralojistik pazarında üretkenliği, verimliliği ve sürdürülebilirliği desteklemeye odaklanıyor. Stewart, “Esnek, yüksek kaliteli hizmet ve yeniliklerin hızlı bir şekilde benimsenmesi, müşterilerimizin depolarında daha hızlı teslimat sürelerine yönelik sürekli artan ihtiyacın karşılanmasında kilit rol oynayacaktır” ifadelerini kullandı. Yale, teknoloji odaklı forklift çözümleri konusunda köklü bir geçmişe sahip. Bu çözümler arasında forkliftler ve depo içi ekipmanları, robotik forkliftler, elektrifikasyon için çeşitli güç seçenekleri, yeni nesil operatör destek teknolojisi ve müşteriye özel çözümler yer alıyor. Bunların tümü Yale’in global distribütör ağı aracılığıyla müşterilere ulaştırılıyor.

proaktif hizmet anlayışı

Yale’in distribütörleri, müşterilerle uzun süreli ve başarılı ilişkiler kurarken bu yakın ilişki depo ve intralojistik operasyonlarına her ihtiyaç duyulduğunda doğru tavsiyelerin ve esnek çözümlerin sunulabilmesini sağlıyor. Stewart, “Bayilerimiz, Yale’in en iyi yaptığı işe, yani uzun ömürlü, yenilikçi, güvenilir ve verimli forklift teknolojilerinin tasarım ve üretimine odaklanmasını sağlıyor” diye konuştu. Yale’nin Türkiye’de resmi tek disribütörü olan QuicLift Makina San. ve Tic. A.Ş., yaygın ve güçlü satış ve satış sonrası hizmetler ağı ile ülkemizde müşterilerine uluslararası hizmet veriyor. Güçlü bayi ağı ve satış ekibi ile farklı ihtiyaçlara doğru çözümler sunan QuickLift Makina, sektörde öncü ve önde olmasını yatırımları ve proaktif hizmet anlayışı ile pekiştiriyor.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler