30 Kasım 23, Perşembe

XCMG’nin satışları dünya genelinde arttı

XCMG, 2023’ün ilk yarısı ara mali sonuçlarını yayınladı; bu sonuçlar, genel satış gelirinin 51,28 milyar Yuan’a (6,98 milyar ABD Doları); yurt dışı gelirinin yıllık %33 artışla 20,9 milyar Yuan’a ulaştığını gösteriyor ( 2,85 milyar ABD Doları).

Sonuçlar, yurtdışından elde edilen gelirin XCMG ‘in toplam satışlarının %40,75’ini oluşturduğu ve birçok bölge ve üründe hızlı büyüme elde edildiği anlamına geliyor.

Şirket, Batı Asya, Kuzey Afrika ve Orta Amerika’daki gelirinin %200’ün üzerinde arttığını belirtiyor; Avrupa’da satışlar yüzde 150 artarken, Orta Asya ve Kuzey Amerika’da yüzde 100’e yakın büyüme görüldü.

XCMG ayrıca platform ve freze makinelerinin satışlarının %300’ün üzerinde arttığını, arazi vinçleri, kamyon üstü vinçler, liman vinçleri ve nokta dönüşlü yükleyicilerin satışlarının ise %100’ün üzerinde arttığını açıkladı.

XCMG CEO’su Yang Dongsheng “Karmaşık ve hızla değişen pazar ortamı bağlamında, yeni fikirler, yeni konseptler ve yeni mekanizmalarla beş stratejiyi izleyerek akıllı ve dijital dönüşümü ileriye taşıyoruz. Bu beş stratejimiz üst düzey, akıllı, yeşil, hizmet odaklı olma ve küreselleşme” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler