12 Nisan 24, Cuma

XCMG yeni ekskavatör modelleri ile Türkiye pazarında büyüyor

XCMG, Türkiye ekskavatör pazarındaki payını artırıyor. Yeni modellerle ürün gamını sürekli geliştiren XCMG’nin pazardaki başarısında, makinelerin performansı ve gelişmiş teknik özelliklerinin yanı sıra yüksek müşteri memnuniyetinin etkili olduğu belirtiliyor.

Ürün gamını yeni modellerle sürekli büyüten XCMG, Türkiye ekskavatör pazarındaki payını artırıyor. Bu artışta, makinaların saha performansının ve gelişmiş teknik özelliklerin yanı sıra müşteri memnuniyet oranının yüksek olması da etkili oluyor. Konuya ilişkin yapılan açıklamada XCMG ekskavatörlerin, benzersiz performans, güvenilirlik ve yenilik sunarak Türkiye inşaat sektöründe devrim yarattığı ifade edildi ve şu ifadeler kullanıldı: “XCMG Türkiye, Türkiye pazarında başarılı satışlarıyla yükselmeye devam ederken ekip, yeni ve son teknoloji ürünlerin tanıtımıyla pazar payını daha da artırmayı ve müşteri portföyünü genişletmeyi hedefliyor”.
XCMG Türkiye’nin Türkiye pazarındaki başarısı, müşterilerin markanın üstün kalite ve performansına duyduğu güvenin ve itimadın net bir yansıması olarak değerlendiriliyor. Müşteri memnuniyetine gösterilen özen ve yerel pazar dinamiklerine yönelik derin analizleriyle XCMG Türkiye’nin, inşaat makineleri sektöründe lider konuma gelme yolunda kesin adımlar attığı da ifade ediliyor.

Sağlam ve verimli makinalar

Firma tarafından yapılan açıklamada XCMG ekskavatörlerin, son yıllarda sağlamlıkları ve verimlilikleriyle pazarda tanınır hale geldiği belirtildi. XCMG marka makinaların Türkiye’deki inşaat projelerinin vazgeçilmezi olduğu da belirtilen açıklama şu şekilde devam etti: “XCMG ekskavatörleri, temel kazmaktan toprak ve moloz taşımaya kadar her ölçek ve karmaşıklıktaki işleri mükemmel bir şekilde yapmaları ve inşaat ekiplerinin hedeflerine hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaları ile makine parklarının gözdesi oldu. İleriki süreçte, XCMG Türkiye ekibi, müşterilerin değişen ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni ve yenilikçi ürünler sunmaya devam edecek. XCMG Türkiye, ürün portföyünü en yeni teknolojiler ve özelliklerle donatılmış yeni ekskavatör modelleriyle genişleterek rekabet gücünü daha da artıracak ve pazardaki yeni fırsatları yakalayacaktır.”

XE19E Türkiye pazarında

2024 yılında XCMG’nin Türkiye pazarındaki ekskavatör ürün gamına yeni üyeler de eklendi. Bunlardan biri de XE19E. Bu model; kullanılan EU V emisyon standartlarına sahip mekanik enjeksiyonlu yağ motoru ile yüksek güvenilirliğe, çevresel emisyona ve mükemmel performansa sahip. Makina, aynı tonajdaki ürünlerden daha güçlü olan daha yüksek güçlü motorla donatılı. Motor otomatik ön ısıtma sistemi, düşük sıcaklıklı bir ortamda motorun çalıştırma performansını etkili bir şekilde iyileştirmek için yapılandırılmış, ayrıca düşük enerji tüketimine ve hızlı tepki kapasitesine sahip. Dozer bıçağının her iki tarafındaki sökülebilir parçalar ile dar alanlarda iyi bir geçiş kabiliyetine sahip olan makina kentsel cadde, bodrum vb. gibi dar alanlarda kolaylıkla çalışma imkânı sunuyor. Bu model dar alanlarda duvara paralel kazma gerçekleştirebilme, kentsel kazı inşaatı için çeşitli zorlu koşulların gereksinimlerini karşılayabilme özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Dar alanlarda XCMG XE27E farkı

XCMG’nin ekskavatör ürün gamına yeni eklenen modellerden bir diğeri ise Avrupa pazarında uzun yıllardır ilgi gören XE27E modeli oldu. Bu modelde motorun en iyi yakıt tüketim aralığında çalışmasını sağlamak, yakıt kullanımını iyileştirmek ve maliyetten tasarruf etmek için motor, hidrolik sistem gücü ile mükemmel bir şekilde konfigüre edilmiş. Kompakt kısa kuyruk tasarımı, ekskavatörün dar alanlarda çalışırken kuyruğun herhangi bir engele temas etmesini engelliyor. Yeni renkli 7 inç LCD geniş ekran ile ataşman modları arasında hızlı bir şekilde geçiş yapılabiliyor. Ekranda kullanıcıların kendine uygun gördüğü dili seçebileceği 8 dil ayarı mevcut. Akıllı arıza teşhisi, bakım bilgileri ve yakıt tüketimi bilgileri gibi birçok otomatik kontrol işlevi bu ekranda görülebiliyor. XE272E bu bilgileri kullanıcılara vererek bakım süresini etkili bir şekilde kısaltmış oluyor. Mekanik süspansiyonlu koltuk, sürücünün çalışma güvenliğini artıran elastik emniyet kemeri ile donatılı.

Kolay bakım ve servis imkânı

Daha önce XE35E olarak pazarda bulunan ekskavatör modeli, bu sene XE40E olarak yenilenerek kullanıcılarla buluşuyor. Bu modelin yanı sıra daha ağır tonajlarda iş yapılması gereken durumlarda kullanıcıların tercih edebileceği bir başka yeni model de XE60E. EGR, DOC ve DPF teknolojisine sahip Kubota V2403 Stage V Common Rail dizel motor, geliştirilmiş hidrolik yük algılama sistemi ile mükemmel bir uyum sağlıyor. Bu kombinasyon, yükünden bağımsız olarak yakıt tasarruflu ve sorunsuz kontrol sunuyor. Tüm ana bileşenlerin günlük bakımı için tek bir erişim noktası, yakıt seviyesi göstergesi ve kilitlenebilir kapak aracılığıyla yakıt ikmali ile kolay servis erişimine özellikle dikkat edilerek geliştirilmiş XE60E, daha uzun servis aralıkları ile daha düşük bakım maliyeti için tasarlanmış. Bu da sahada daha uzun süre kullanılabilmesini sağlıyor. Bu model ayrıca genişletilmiş kabin alanı ve ergonomik koltuğu ile diğer ekskavatörlerden ayrılıyor. Ayrıca, ısıtma ve soğutma kliması operatöre konforlu bir çalışma deneyimi sunuyor.

Uzman mühendisler sahada

Firmanın açıklamasında, XCMG’nin alanında uzman mühendislerinin gerektiğinde ekstra destek sağlamak için her zaman hazır olduğu da belirtilerek şu ifadeler kullanıldı: “Mükemmellik tutkusu ve müşteri beklentilerini aşma kararlılığıyla hareket eden XCMG Türkiye, Türk inşaat sektöründeki büyüme ve yenilik yolculuğuna devam etmeye hazırlanıyor. Değer, güvenilirlik ve performans sunmaya odaklanan XCMG ekskavatörleri, Türkiye genelinde inşaat sektöründe daha parlak bir geleceğin yolunu açıyor.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler