22 Haziran 24, Cumartesi

XCMG XE35U, esnek ve çok yönlü kuyruksuz tasarımıyla işletim kolaylığı sağlıyor

XCMG’nin en çok satan ekskavatör modellerinden XE35E, yani Türkiye pazarına uygun olarak geliştirilmiş hali ile XE35U, esnek ve çok yönlü kuyruksuz tasarımıyla işletim kolaylığı sağlıyor. Bu modelde, Yanmar 3TNV88F Tier 4F motor, yüke duyarlı hidrolik sistemle beraber çalışma verimliliği ve yakıt ekonomisi en üst seviyelere çıkıyor.

XCMG XE35E/U model mini paletli hidrolik ekskavatörü çeşitli sektörlerde çalışmalar yürütmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu modelin kullanım alanları arasında hidroelektrik, ulaşım, belediyecilik, tarım ve petrol sektörleri yer almaktadır.
XE35E, yani Türkiye pazarına uygun olarak geliştirilmiş hali ile XE35U, esnek ve çok yönlü kuyruksuz tasarımıyla işletim kolaylığı sağlamaktadır. Operatör kabini uluslararası güvenlik standartlarına uygun olarak tasarlanmıştır ve 35° öne döndürülebilir. Bu sayede makinen bakımı kolayca sağlanabilir.

Öne çıkan özelikler

➢ XE35U modeli ile gerçekleştirilen kazılar, duvar yüzeyine paralel olarak gerçekleştirebilir.

➢ AUX1 ve AUX2 girişlerine standart olarak sahiptir ve ortaya çıkabilecek ek ihtiyaçlarını karşılanabilmesi için tek ve iki yönlü devreler arasında geçiş yapılabilir.

➢ Sıcak ve soğuk klima özelliği ve süspansiyonlu koltuğu sayesinde XE35U, operatörlerin konforu göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.

➢ Yanmar 3TNV88F Tier 4F motor, yüke duyarlı hidrolik sistemle beraber çalışma verimliliği ve yakıt ekonomisi en üst seviyelere çıkarılmıştır.

➢ Ekskavatörün mini olması sayesinde, makinen kendine ve çevreye verilen zarar riski azaltılmış, daha fazla sahada çalışma imkanı sağlanmıştır.

➢ Her zaman erişilebilir servis noktaları ile bakım kolaylaşmış ve aksaklıkların çözülmesi için gereken süre kısaltılmıştır.

➢ ECO modu ile yakıt tüketimi düşürülürken yapılması gereken iş için doğru makine ayarını seçmek kolaylaşmıştır.

➢ Yeni tasarlanan motor devir düğmesi ile motor kontrolü üzerinde kontrol sağlamak mümkün hale gelmiştir.

➢ Hızlı kuplör boruları ile XE35U neredeyse tüm ataşman ihtiyaçlarını karşılayabilecek özelliklere sahiptir.

➢ Ana hidrolik valf ve hatlar, çıkarılabilir bir zemin plakası ve yan paneller ile bakım kolaylığı sağlanmıştır. Dayanıklı çelik gövde paneller sayesinde potansiyel darbelere karşı direnç kazandırılmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler