17 Mayıs 24, Cuma

XCMG XE35E mini ekskavatör ile işler kolaylaşıyor

XE35E, kuyruksuz tasarımı ile geniş kullanım alanlarına sahiptir ve kentsel bölgelerde sokak, bodrum vb. gibi dar alanlarda kolaylıkla çalışabiliyor. Küçük yarıçapı sayesinde inşaat kolaylığı sağlıyor ve iş güvenliğini artırıyor.
XE35E mini ekskavatör saptırma işlevli ek parçası sayesinde dar alanlarda duvara paralel kazı yapma özelliğinde sahip. Şehir içinde yapılan kazılarda karşılaşılan zorlu çalışma koşullarına uyum sağlayabilmek için ek parçalarla birlikte çalışabiliyor. Yapılandırılmış kabin tavanı TOPS/ ROPS/OPG güvenlik sertifikalarını karşılıyorr. Kabin 35° öne doğru döndürülebiliyor ve böylece tamamen açılabilen makine kapağı sayesinde tüm makine kapsamlı bir şekilde kontrol edilebiliyor. Hidrolik çekiç kurulumunu mümkün kılan XE35E, makinenin farklı çalışma koşullarına uyarlanabilirliğini artıran yardımcı hidrolik boru hattı ile donatılabiliyor.

XE35E mini ekskavatör teknik özellikleri

– Kabin 35° öne doğru döndürülebilir, böylece tam açılabilen açık makine kapağı ile tüm makinenin bakımları detaylıca yapılabilir. Günlük bakım için kolaylık sağlar.

– Tüm makinenin çalışma ağırlığı 4200kg’dır ve alt takım istek doğrultusunda uzayabilmekte ve genişleyebilmektedir. Bu özelliği sayesinde XE35E, daha fazla kontrol stabilitesine ve daha karmaşık çalışma koşullarıyla başa çıkabilme yetisine sahiptir.

– Kuyruksuz tasarımın A/C kabin ile birleştirildiği XE35E, operatöre çalışabileceği geniş ve konforlu bir alan sağlar. Ergonomik kontrol düzeni, hareket pedalları ve ayarlanabilir bilek dayanakları operatör yorgunluğunu azaltmak ve üretkenliği artırmak için tasarlanmıştır.

– Hidrolik bileşenler, düşük enerji tüketimi, hızlı tepki, doğru kontrol ve küçük darbe özelliklerine sahip özel yük algılama sistemine sahiptir.

– Dozer bıçağı tutma valfi, güvenliği artırmak için standart önlemlerle donatılmıştır.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler