17 Mayıs 24, Cuma

XCMG, WEB 3 alanını fethetmeyi hedefliyor

Dünyanın en büyük üçüncü iş makineleri üreticisi olan XCMG, kendi NFT’lerini piyasaya sürerek WEB 3 alanını fethetmeyi planlıyor. Bir endüstri devi olan XCMG’nin bu alana getireceği yenilikler merakla bekleniyor.

Dünyanın en büyük üçüncü inşaat makinesi üreticisi CMG Construction Machinery, önde gelen bir halka açık blockchain ağı olan Conflux ve Singapur merkezli bir blockchain ve fintech şirketi olan Zen Spark Technology Pte Ltd ile ortaklık kurduğunu duyurdu. XCMG, Conflux ve Zen Spark Technology Pte Ltd arasındaki ortaklık, küresel pazarda blockchain ve Web3 teknolojisinin uygulanması için yeni senaryolar keşfetmek üzere üç şirketin de güçlü yanlarından yararlanacak. Üç şirket, XCMG’nin kapsamlı küresel ağını Conflux’un en son teknolojisi ve Zen Spark’ın fintech uzmanlığıyla birleştirerek, blok zinciri için yeni kullanım durumları geliştirmeyi ve Web3’ün potansiyelini keşfetmeyi amaçlıyor.

XCMG şu anda dünyanın en büyük 50 inşaat ekipmanı üreticisi arasında üçüncü sırada yer alıyor. İnşaat makineleri endüstrisinde bir dünya lideri olarak XCMG’nin vizyonu, ekipmanlarını çevreleyen teknolojiye yönelik araştırma ve geliştirmede uzun vadeli yatırım ve üst düzey inovasyondan kaynaklanıyor.
XCMG Yöneticilerinden Liu Jiansen, “Küresel pazarlarda yeni fırsatları keşfetmek için Conflux ve Zen Spark ile ortak olmaktan heyecan duyuyoruz. Dünya giderek daha fazla birbirine bağlı hale geldikçe, inovasyonu yönlendirmek ve yeni iş modellerini keşfetmek için blockchain ve Web3 teknolojisinden yararlanma yeteneği her zamankinden daha önemli” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler