17 Mayıs 24, Cuma

XCMG, tüm bayileri ile Komatek’e çıkarma yapacak

XCMG Türkiye, ENKA Pazarlama, Hakan Makina, HBZ Makina ve Odabaşı Makina gibi önde gelen distribütörleriyle birlikte tam kadro olarak KOMATEK fuarına katılacak. XCMG Türkiye’nin bu büyük buluşması, 29 Mayıs- 1 Haziran tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek.

XCMG, inşaat ekipmanları ve iş makineleri sektöründe yenilikçi yaklaşımı, kalite standartları ve güvenilirliğiyle öne çıkan bir marka olarak ilerlemeye devam ediyor. Küresel ölçekte inşaat sektörünü dönüştüren XCMG, sektöre yön veren gelişmiş teknolojileri ve üstün makineleriyle tanınıyor. 78 yıllık köklü geçmişi ve deneyimiyle XCMG, devamlı olarak sektörde yeni standartlar belirleyerek dünya genelinde müşterilerin güvenini ve takdirini kazanmaya devam ediyor. XCMG, küresel ölçekte üretim ve dağıtım ağını genişletirken Avrupa ve Türkiye’deki pazar payını artırmaya yönelik çalışmalarını sürdürüyor.

Türkiye’de önde gelen bayilerle güçlü iş birlikleri kurmuş olan XCMG, Türkiye’deki başarısını artırmak ve ülke genelindeki müşterilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için aralıksız çalışıyor. Bu bağlamda XCMG, Türkiye’deki iş makineleri sektörünün en büyük etkinliklerinden biri olan KOMATEK 2024 fuarına katılacak. KOMATEK 2024 fuarında hummalı AR-GE çalışmaları sonrasında üretilen en son teknoloji makinelerini sergileyecek olan XCMG, bu yıl tüm bayilerini tek bir çatı altında toplayarak fuara katılacak.

XCMG ailesi bir arada

XCMG ailesinin tamamının bir araya geleceği KOMATEK fuarı, ziyaretçilere XCMG’nin tüm makinelerini ve çözümlerini keşfetme fırsatı sunacak kapsamlı bir platform olacak. Geleneksel ürün hatlarını sergilemenin yanı sıra, XCMG elektrikli iş makineleri üretimindeki son yenilikleri de fuar ziyaretçilerine tanıtacak. Ziyaretçiler, XCMG’nin elektrikli yükleyicileri, forkliftleri gibi elektrikli makinelerini keşfetme fırsatı bulacaklar. Bu yenilikçi ürünler, XCMG’nin sürdürülebilirlik ve çevre dostu çözümlere olan bağlılığının bir göstergesi olarak müşterilere inşaat ihtiyaçları için verimli ve çevre dostu alternatifler sunabileceğini kanıtlayacak.

Fuarda katılımcıları XCMG standında neler bekleyecek?

Fuarda en büyük alana sahip olan XCMG, fuar boyunca geniş ürün yelpazesini sergileyecek. Ziyaretçiler, ekskavatörler, yükleyiciler, silindirler ve greyderler gibi yol makineleri ürünlerinden, finişerlerden, forkliftlerden, beton pompalarından, fore kazıklardan ve daha birçok üründen oluşan çeşitli ekipmanları XCMG standında görme fırsatı yakalayacaklar.
Ayrıca ziyaretçilere, fuarda Türkiye pazarına yeni giriş yapan özel ürünleri de daha yakından inceleyebilme imkânı tanınacak. Mermer Yükleyici, Elektrikli Yükleyici ve Elektrikli Maden Kamyonu gibi yeni ürünler alanda meraklılarıyla buluşacak. Ziyaretçiler,  XCMG’nin hem kapalı hem de açık alanda bulunan stantlarında bu makineleri deneyimleyebilecekler.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler