20 Temmuz 24, Cumartesi

Volvo’nun ardından JLG de Bauma’dan çekildi.

JLG Industries, Almanya’nın Münih kentinde her üç yılda bir düzenlenen fuara katılmayacağını duyurdu. JLG’nin duyurusu, Volvo Construction Equipment’ın geçen ay katılmama kararının ardından geldi.

JLG Genel Müdürü Karel Huijser, “Küresel salgın çalışanlarımız, ortaklarımız ve müşterilerimiz arasında davranış değişikliğine neden oldu” diyor ve şunları ekliyor: “Teknoloji hızlandırdı ve sanal deneyimleri iyileştirdi. Çevrimiçi işbirliği, katılım ve bilgi paylaşımı, ‘Yeni Bir Bakış Açısı’ oluşturmamıza olanak tanıyor ve daha geleneksel pazarlama çabalarımızdan bazılarını yeniden gözden geçirmemizi sağlıyor. Sonuç olarak, bu yeni ve gelişen teknolojilerden yararlanmaya ve bunlara yatırım yapmaya devam edeceğiz. JLG ürünlerini yenilikçi ve heyecan verici yollarla sergilemek, küresel müşteri tabanımızla etkileşim kurmak ve işbirliği yapmak. ”

JLG’nin bunun yerine “küçük, yerelleştirilmiş yüz yüze etkinlikler, karma etkinlikler ve dijital ve geleneksel pazarlama kanallarını sorunsuz bir şekilde entegre eden kişiselleştirilmiş sanal deneyimlere” odaklanacağı belirtiliyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler