17 Mayıs 24, Cuma

Volvo EC60E kompakt ekskavatör yüksek performans ve üretkenlik sunuyor

Volvo İş Makineleri’nin Türkiye distribütörü Ascendum Makine, uzun yılladır kompakt ekskavatörlerin en çok tercih edilen tedarikçileri arasında yer alıyor. Bunun nedenlerinden ilki, Volvo İş Makineleri’nin rakip kompakt makinelere kıyasla gösterdiği yüksek performans üretkenlik ve pratik çalışma imkanı. Yüksek üretkenlik ve düşük yakıt tüketimiyle birlikte Ascendum Makine sağladığı etkin satış sonrası hizmetlerle de işletme maliyetlerine destek oluyor.  Volvo kompakt ekskavatörler, konforlu kabinlere ve hassas işlemler için kullanımı kolay gelişmiş kontrol levyelerine sahip. Güvenli ve çalıştırması kolay bir tasarıma sahip makineler 2 ton sınıfında ECR18E, 3-4 ton arasında ECR35D, 5-6 ton sınıfında EC60E ve 8-9 ton arası sınıfta ECR88D modelleri ile müşterilere sunuluyor. Volvo kompakt ekskavatörler, yüksek kaldırma kapasiteleri, kolay servis ve bakım, dar alanlarda efektif çalışma ve taşıma kolaylığı özellikleri ile işlerin hızlı ve güvenli yapılmasını sağlıyor.

improved visibility, rear view camera, increasing safety For perfect and safe control of the surroundings and no blind spot even in the most confined working areas, up to 3 cameras which images are combined in one single panoramic view (TBC) on the 7″ color LCD display.

Volvo EC60E güvenlik ve konfor sunuyor

60 beygir gücünde 1500 devirde 221Nm tork üretebilen ve Volvo D2.6 H dizel motorla donatılı EC60E; son emisyon düzenlemelerini tamamen karşılıyor. 3m bom,1.6m arm ve 0.187 metreküplük kova ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. 44kN’luk koparma kuvvetine sahip EC60E kule dönüşü yapmadan sağa sola dönebilen offset bom, yüke duyarlı tip ana hidrolik sistem, fabrika montajlı kırıcı hattı ve dozer bıçağı gibi pek çok ayrıcalığa sahip.

Makine üzerinde yakıt tasarrufu sağlayan otomatik rolanti sistemi ve levyelere ayarlanan süre boyunca dokunulmadığında gereksiz çalışmayı önlemek için eklenmiş motor otomatik kapama gibi özelliklere sahip.
EC60E’de her seviyeden servis imkanı, kabine çıkarken 3 noktalı tutunma olanağı bulunuyor. Ayrıca EC60E, geniş çalışma alanına sahip kabin içerisinde süspansiyonlu koltuk ile birlikte hareket eden levyeler, geniş LED ekran üzerinden her seçeneğe kolaylıkla erişim imkanı ve geniş saklama alanları gibi özellikleriyle güvenlik ve konforda öne çıkıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler