17 Mayıs 24, Cuma

Volvo Days 2022: ‘Değişim Burada Başlar’

Volvo İnşaat Ekipmanları’nın (Volvo CE), klasik Volvo Günleri etkinliği 31 Mayıs’ta başladı. Yakın zamanda başlatılan ‘Değişim Burada Başlar’ kampanyasının temasını kullanan etkinlik, şirketin sürdürülebilirlik, elektromobilite ve hizmetler alanlarındaki çözümlerini sergiliyor. Ürünlerinin, hizmetlerinin ve çalışanlarının en iyilerini öne çıkaran Volvo Days, 31 Mayıs’ta İsveç’in Eskilstuna kentinde, sürdürülebilirlik için sektörün en geniş elektrikli makine yelpazesini içeren etkileyici ürün yelpazesi tanıtımıyla başladı. Ayrıca üç haftalık programa katılamayanlar için, Volvo CE ilk kez, dünyanın neresinde olursa olsun herkesin heyecanın bir parçası olmasını sağlayacak tamamen sürükleyici bir dijital deneyim sunuyor.

Volvo CE Başkanı Melker Jernberg konu ile ilgili şunları söyledi: “Dünya lideri bir inşaat çözümleri üreticisi olarak, fark yaratma gücüne sahibiz ve bu bizimle başlıyor. Kendi sektörümüzde net sıfır emisyona doğru değişimi yönlendirmek ve aynı zamanda kendi sektörümüzü desteklemek istiyoruz. “Volvo Days, günümüze hazır sürdürülebilir güç çözümleriyle bu hedefleri nasıl gerçekleştirdiğimizi göstermek için mükemmel bir fırsat. Tutkulu çalışanlarımızla birlikte müşterilerimiz ve ortaklarımızla bir araya gelmek benim için gurur verici bir an.”


Volvo’nun elektrikli kompakt makineleri ve şarj çözümlerinin yanı sıra şirketin şu anda Norveç’te pilot uygulaması yapılan en büyük elektrikli ekskavatörü EC230 Electric serisi etkinlikte tanıtılıyor. Ayrıca, daha fazla üretkenlik ve yakıt verimliliği sağlayan tamamen yeni L200H High Lift tekerlekli yükleyici ve üstün güç ve dayanıklılık için yükseltilmiş L350H tekerlekli yükleyici de sergileniyor. Ayrıca, Volvo CE’nin sürekli genişleyen üretkenlik ve çalışma süresi hizmetleri yelpazesi de etkinliğin merkezinde yer alıyor.

 Daha güvenli, daha verimli ve daha sürdürülebilir
Volvo’nun otonom çözümlere yönelik yeni demo ve test pisti de ilk kez Volvo Days’te tanıtılıyor. Aynı zamanda Volvo Group’un bir parçası olan Volvo Trucks, etkinlikte sergilenen kendi elektrikli kamyonuyla ürün gamına eklenen bir başka yenilik.
Volvo CE Avrupa Satış Bölgesi Başkanı Carl Slotte etkinlikle ilgili değerlendirmesinde “Bu efsanevi etkinlik, müşteri değerini ve artan üretkenliği daha sürdürülebilir çözümlerle buluşturma becerimizin her zaman gurur verici bir vitrini olmuştur” dedi.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler