30 Kasım 23, Perşembe

Volvo CE, mobil cihazlarla şarj esnekliğini artırıyor

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), şebeke erişimi sıfır veya zayıf olan uzak sahalara, esnek ve kalıcı güç sağlamak üzere tasarlanan mobil Güç Ünitesi ile büyüyen şarj çözümleri portföyünü artırıyor.

Sektörün sürdürülebilir dönüşümünü kolektif olarak gerçekleştirmeye yardımcı olmak için elektrikli makinelere yönelik güvenilir, verimli ve hızlı şarj sağlayacak yenilikçi çözümlere ihtiyaç var. Volvo CE’nin 600V Güç Ünitesi, tam olarak ihtiyaç duyulduğu zaman ve yerde erişilebilen sıfır emisyonlu aküyle çalışan enerjiyle tam da bunu sunuyor.
Ürün şu anda İsveç’in en büyük fosilsiz çalışma alanı da dahil olmak üzere çeşitli tesislerde kullanıma sunuluyor. 23 tonluk EC230 Elektrikli ekskavatöre güç sağlayarak ve bunu yaparak sahada emisyonsuz çalışmayı sağlayarak, sektörün fosilsiz güç çözümlerine yaklaşımını değiştiriyor.

Enerji depolama sistemi, aralarında Volvo EC230 Electric ve Volvo L120H Electric Conversion tekerlekli yükleyicinin de bulunduğu orta ve büyük akülü elektrikli inşaat makinelerine güvenilir elektrik gücü sağlamak üzere tasarlandı ve bunu geleneksel dizel motorlu alternatiflerden çok daha sürdürülebilir bir şekilde yapıyor. Aynı zamanda elektrikli kamyonlar ve arabalar gibi diğer aküyle çalışan araçlar için de verimli bir güç kaynağı ve tamamen emisyonsuz çalışma sahalarını mümkün kılıyor.
Avrupa Elektromobilite Satış Müdürü Elodie Guyot konu ile ilgili şunları söyledi: “Konu tamamen fosilsiz çalışma sahaları oluşturmak olduğunda elektrikli makineler yapbozun bir parçası, bir diğeri ise güvenilir şarj çözümleri. Güç Ünitemiz, inşaat endüstrisini karbondan arındırma hedefimizin bir sonraki adımıdır; müşterilerimizin çevresel düzenlemelere uymalarına yardımcı olurken aynı zamanda işi yapmak için ihtiyaç duydukları istikrarlı ve verimli güç kaynağını sağlar.”

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler