17 Mayıs 24, Cuma

Volvo CE, filo yazılım geliştirici VizaLogix’ten hisse satın aldı

Volvo Construction Equipment (Volvo CE), birden fazla alanda makine izleme, servis ve teknik destek için dijital, markadan bağımsız çözümler konusunda uzmanlaşmış, ABD merkezli yazılım şirketi VizaLogix’in %22 hissesini satın aldı.

Volvo CE, inşaat ve madencilik filoları ile ekipman satıcıları arasında dijitalleşme ve verilerin giderek önem kazanması nedeniyle bu anlaşmanın müşterilerin aradığı hizmetleri büyütme stratejisine uyduğunu açıkladı. Volvo CE Kuzey Amerika Bölge Başkanı Scott Young, “Bu ortaklık çok uygun çünkü VizaLogix ve Volvo CE’nin artan verimlilik, çalışma süresi ve üretkenlik yoluyla müşteri deneyimini iyileştirme yönünde ortak bir hedefi var. VizaLogix, entegrasyonu ve kullanımı kolay, marka tarafsız SaaS çözümleri sunarak filoların, bayilerin ve OEM’lerin daha akıllı kararlar almasına yardımcı oluyor” dedi.

VizaLogix, bağımsız olarak çalışmaya devam edecek ve karma filo operasyonlarına destek sağlamak için birden fazla markayı ürünleriyle desteklemeyi sürdürecek. Şirketin ürünleri arasında, kullanıcıların birden fazla kanal üzerinden gerçek zamanlı işbirliğini içeren ekipman ve teknisyen desteği sağlayan TethrITNow ve müşterilerin tam odak alanlarını işaretlemesine olanak tanıyan TechnicianNow yer alıyor. Mobil uygulama aracılığıyla servis talebinde bulunarak bekleme sürelerini ortadan kaldırın ve parça ve hizmetlerin gerçek zamanlı kullanılabilirliğini sağlamak da mümkün kılınıyor.

Müşteri ihtiyaçları için en iyi çözümler

Volvo CE’nin ActiveCare Direct gelişmiş telematik gibi kendi hizmetleri, yardımcı makine kontrol sistemleri ve Connected Map, Task Manager ve Connected Load Out gibi üretkenlik hizmetleri bulunuyor. Young, “Volvo CE, filolar için hizmetlerin de makineler kadar önemli hale geldiğinin farkında ve VizaLogix’e yaptığımız yatırım, taahhüdümüzü genişletiyor. Kullanıcıların benzersiz ihtiyaçları için en iyi çözümü elde etmeleri, doğru makineyi doğru hizmetlerle birleştirerek mümkün oluyor” şeklinde konuştu.

Kaynak: https://www.volvoce.com/global/en/news-and-events/news-and-stories/2024/volvo-ce-broadens-its-service-commitment-with-vizalogix-deal/

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler