22 Haziran 24, Cumartesi

Vimpo Asfalt Yama Robotu’nun tasarımı yenilendi

Vimpo VMR Asfalt Robotu’nun tasarımı yenilendi. 5 ile 13 aralığında kapasitesi ile yolların onarımı ve bakımı için kullanılan Vimpo VMR Asfalt Robotu kompakt açılır üst kapak tasarımı, kolay erişilebilir depolama alanları, elektrik ısıtmalı bunker ve emülsiyon tankı ile öne çıkıyor.

Vimpo VMR Asfalt Robotu’nun tasarımı yenilendi. Konu ile ilgili yapılan açıklamada Vimpo VMR Asfalt Robotu’nun, dayanıklı tasarımı ve 5 m³ ile 13 m³ aralığında kapasitesi ile yolların onarımı ve bakımı için kullanıldığı belirtilerek, “VMR tüm yol yamaları ve çukur onarımları için ideal çözümdür. VMR kompakt açılır üst kapak tasarımı, kolay erişilebilir depolama alanları, elektrik ısıtmalı bunker ve emülsiyon tankı ile öne çıkıyor” denildi.

Açıklamada ayrıca şu bilgilere yer verildi: “Vimpo VMR kompaktör asansörü, hidrolik kırıcı tertibatı, el barı gibi opsiyonlar ile sahadaki çalışma verimini en yüksek seviyeye getirmeyi hedefliyor.2022 yılı ile birlikte yenilenen tasarımı ile birlikte müşterilerimizde ve iş ortaklarımıza hayırlı olmasını dileriz.”

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler