13 Temmuz 24, Cumartesi

TVH, erişim makinalarında Zoomlion’un Avrupa geneli resmi distribütörü oldu

Parça uzmanı TVH Türkiye dahil Avrupa genelinde son kullanıcılara ve kiralama şirketlerine, servis ve satış sorumluluğunu üstlenerek Zoomlion MEWP yedek parça ve aksesuarlarını sunacak. Zoomlion Access Küresel Satış ve Pazarlama Direktörü Ason Liu ve TVH’nin Yedek Parça Ticari Sorumlusu Kristof Bolle, anlaşmayı Belçika’daki Matexpo 2023 fuarında imzaladı.

Liu, “Zoomlion ve TVH arasındaki bu işbirliğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. TVH ile olan bu ortaklığın bölgedeki Zoomlion hizmetine daha fazla katkı sağlayacağına inanıyoruz. Müşterilerimiz TVH’nin en yakın dağıtım merkezlerine ve uzmanlarına ulaşarak parçaları hızlı ve doğru bir şekilde bulabilecekler” dedi.

Bolle ise, Zoomlion’u TVH’nin portföyüne katmaktan mutluluk duyduğunu söyleyerek “Zoomlion’un erişim endüstrisindeki hızlı büyüyen durumu, yalnızca yedek parça yelpazemizi genişletmekle kalmayıp aynı zamanda değerli müşterilerimize mükemmellik sunma taahhüdümüzle de örtüşüyor. Bu ortaklığın her iki taraf için de karşılıklı büyümeye ve başarıya yol açacağına inanıyoruz” şeklinde konuştu.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler