17 Mayıs 24, Cuma

TürkTraktör Elazığ’daki yeni plaza açılışıyla hizmet ağını genişletmeyi sürdürüyor

TürkTraktör, yeni bir plaza açılışı gerçekleştirdi. TürkTraktör’ün pazardaki lider markası New Holland’ın Elazığ bayisi Dilek Kardeşler Otomotiv’in yeni plazası törenle açıldı.
Dilek Kardeşler Otomotiv plaza açılışına katılan TürkTraktör Genel Müdürü Aykut Özüner, “Açılışını gerçekleştirdiğimiz tesisi Elazığ’a kazandırdıkları için Dilek Ailesi’ne teşekkür ediyorum. 3S plaza yapısıyla bu tesis, Elazığ ve bölgesindeki çiftçilerimizin tüm satış ve satış sonrası ihtiyaçlarına tek noktadan cevap verecek. 68 yıldır Türk çiftçisinin her ihtiyacında yanında olabilmek için var gücümüzle çalışırken en büyük destekçimiz olan bayilerimizin, bulundukları bölgelerdeki hizmet alanlarını yaygınlaştırmalarını mutlulukla takip ediyoruz” dedi.
TürkTraktör bayisi Dilek Kardeşler Otomotiv’in yeni plazasında New Holland’ın geniş ürün gamı kendine yer buluyor. Elazığ’da hizmete giren tesiste, New Holland’ın traktör modelleri başta olmak üzere tarımsal ekipmanları ve hassas tarım teknoloji ürünleri çiftçilerle buluşuyor. Öte yandan yeni plaza çiftçilere yönelik satış sonrası hizmetleriyle de öne çıkıyor. 2021 yılında 3S dönüşümünü tamamlayan TürkTraktör bayisi aynı zamanda bölgedeki ilk 3S plazanın da sahibi konumunda.

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler