20 Temmuz 24, Cumartesi

Türkiye’deki rekor satışların ardından SANY Group’tan Türkiye’ye üst düzey ziyaret

Türkiye’de gerçekleşen rekor SANY marka paletli ekskavatör satışlarının ardından SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml ile birlikte Türkiye’yi ziyaret etti. Başkan Chen Jiayuan’ın ziyaretine Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç ve üst düzey yöneticiler eşlik etti.

SANY Heavy Machinery Başkanı Chen Jiayuan, Türkiye ziyaretleri kapsamında Putzmeister Türkiye’nin Çerkezköy’deki fabrikası ile İstanbul Avrupa ve Asya yakalarında bulunan satış ve servis noktalarını yerinde inceledi. Başkan Chen Jiayuan ayrıca SANY müşterilerini de ziyaret ederek deneyimlerini yakından dinledi.

“Dünyada ve Türkiye’de tercih edilen ilk markalar arasındayız”

Başkan Chen Jiayuan, dünyada olduğu gibi SANY markasının Türkiye’de de en çok tercih edilen iş makineleri arasında yer almasından dolayı memnun olduklarını belirtti. Müşteri memnuniyetini önceleyen kurumsal anlayışlarının devam edeceğini söyleyen Jiayuan, SANY Group şirketi olan Putzmeister Türkiye ile var olan stratejik ortaklıklarından oldukça memnun olduğunu ve ilerleyen yıllarda bu birliktelik alanlarının genişleyerek devam edeceğini de sözlerine ekledi.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler