13 Temmuz 24, Cumartesi

Tüm dünyadan XCMG müşterileri Çin’de buluştu

XCMG Machinery, Çin’in Xuzhou kentinde düzenlediği 5. Uluslararası Müşteriler Festivali’nde dünyanın birçok ülkesinden gelen müşterileri ve uluslararası basın ile buluştu. Festivalde XCMG; başarılarını küresel müşterilerle, iş ortaklarıyla kutlamak için amiral gemisi ürünleri ve yenilikçi akıllı çözümleri sergiledi. Beşinci Uluslararası Müşteriler Festivali’ne ev sahipliği yapan XCMG Machinery, akıllı dönüşüm ve yeni enerji ürünlerini öne çıkararak sürdürülebilir kalkınma yol haritasını ilerletiyor.

XCMG, son üç yılda uluslararası pazarda önemli sonuçlar elde ederek denizaşırı bayi sayısını 350’ye çıkarırken iş kapsamını tarım makineleri de dahil olmak üzere gelişmekte olan sektörlere genişletti. XCMG, Almanya, Brezilya, ABD ve Hindistan da dahil olmak üzere bir düzineden fazla ülkede faaliyet gösteren Ar-Ge merkezleri, üretim üsleri ve montaj fabrikalarıyla şu anda dünya çapında 190’dan fazla ülke ve bölgeye ihracat yapıyor. Dünyanın en büyük üç inşaat makinesi üreticisinden biri olan grup hafriyat, kaldırma, kazık, beton ve yol ekipmanlarından oluşan beş temel sektörde liderlik etmeye devam ediyor ve 34 yıl üst üste Çin’in 1 numaralı inşaat makinesi üreticisi oldu.

XCMG Başkanı Lu Chuan festivalde yaptığı konuşmada bu yıl aynı zamanda XCMG’nin 80. yıl dönümünü kutladıklarını belirterek “XCMG, yalnızca ‘Gelişmiş ve Dayanıklı’ ürünleri ihraç etmeye değil, aynı zamanda ‘tüm değer zinciri’ stratejisinin bir parçası olarak entegre hizmetler ve destek sağlamaya da kararlıdır. Küresel müşterilerimize hızlı hizmetler sunmak için daha fazla denizaşırı eğitim merkezi ve yedek parça tesisi inşa etmek için teknolojilerden yararlanıyoruz” dedi.

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler