17 Mayıs 24, Cuma

TSM Global güçlü markalarını mermer sektörü ile buluşturdu

Marble 2024’te mermer sektörü ile buluşan TSM Global; Sumitomo, Hyster, Yanmar markaları ile birlikte pazara yeni sunduğu Terex Finlay kırma eleme ve Astra kamyon ürün gruplarını sergiledi.

TSM GLOBAL İş Makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek

 2024’te 0 yılını kutlayan TSM Global, Marble 2024’te mermer sektörüyle buluştu. TSM GLOBAL İş Makinaları Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Faruk Sirek “TSM Global olarak 10. kuruluş yılımızda bir kez daha İzmir Mermer fuarında yer almanın gururunu yaşadık. Fuarda uzun yıllardır çalıştığımız Sumitomo, Hyster, Yanmar markalarıyla birlikte özellikle pazara yeni sunduğumuz Terex Finlay kırma eleme ve Astra kamyon ürün gruplarımızı da sergiledik” dedi.
Sirek, Astra markası özelinde HD9 serisi ağır hizmet kamyonların müşterilerle buluşturulduğunu da belirterek “Astra, heavy duty olarak tasarlanmış güçlü şasisi, uzun ömürlü komponentleri ve güçlü motor yapısıyla mermer ocakları için yüksek verimlilik sunuyor. Finlay ürün grubunda ise J960 jaw crusher ürünümüzü tanıttık. Ancak Finlay ürün gamında yer alan tüm çeneli ve darbeli mobil kırma-eleme ürün ailesini pazara sunuyoruz” ifadelerini kullandı.

Satış sonrasında da müşterisinin yanında

TSM Global’in sadece ürün olarak değil, SSH ve yedek parça tarafında da müşterilerin yanında olduğunu belirten Sirek, “İş makinaları için özel olarak ürettiğimiz yağ markamız Sumoil, Türkiye tek yetkili distribütörü olduğumuz alt takım-yürüyüş markamız Vematrack ve uzun yıllardır müşterilerimize tırnak ve kova aşınma parçaları çözümlerini sağladığımız MTG, TSM Global standında müşterilerimize sunduğumuz diğer markalarımız olarak ön plana çıktı. TSM Global standının müşterilerimiz ve fuar ziyaretçileri tarafından yoğun ilgi görmesi bizim açımızdan başarılı bir fuarın daha geri kaldığının göstergesi olmuştur” dedi.

default

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler