20 Temmuz 24, Cumartesi

Temsa İş Makinaları’ndan satış sonrası hizmetlerde devrim yaratacak bir yenilik

Komatsu’nun 38 yıldır Türkiye’de distribütörlüğünü yürüten Temsa İş Makinaları, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlarla iş makinaları sektörüne sağladığı fayda ve yeniliklere hız kesmeden devam ediyor. Temsa İş Makinaları, artırılmış gerçeklik teknolojisini satış sonrası hizmetlerinde kullanarak sahadaki teknik ekibin gücüne teknik merkezlerde bulunan Komatsu uzmanlarının gücünü de ekliyor.

Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner

Dünyanın önde gelen iş ve maden makinaları üreticisi Komatsu’nun, 1983 yılından bugüne ülkemizdeki distribütörlük faaliyetlerini yürüten Temsa İş Makinaları, teknoloji ve inovasyona yaptığı yatırımlara hız kesmeden devam ediyor. Hizmet kalitesini her geçen gün daha da yükselterek müşterilerine üstün fayda sağlama hedefi ile büyüyen Temsa İş Makinaları, teknolojik yeniliklerine bir yenisini daha ekledi. Artırılmış gerçeklik teknolojisini satış sonrası hizmetlerine entegre eden firma, bu sayede sektörde bir ilke daha imza atarak sahadaki teknik ekibin gücüne teknik merkezlerde bulunan Komatsu uzmanlarının gücünü de ekliyor.

Artırılmış gerçeklik gözlüğü

Artırılmış gerçeklik gözlüğü sayesinde sahadaki teknisyenler, Temsa İş Makinaları Teknik Merkezleri’ndeki uzmanlarla anlık ve canlı olarak görüntülü bağlanabiliyor. Bu teknoloji sayesinde sahadaki teknisyenin makina üzerinde incelediği her görüntü ve ses anlık olarak Komatsu teknik merkezine ulaştırılıyor. Merkezdeki uzmanlar sahadaki teknisyenin gözünden makinayı inceleyebilirken aynı zamanda sahadaki teknisyenler de bu teknoloji aracılığı ile teknik merkezdeki uzmanların bilgisayarındaki görüntülere ulaşabiliyor. Uzmanların teşhisi ve teknisyenlerin müdahalesini bir araya getiren bu sistem ile Temsa İş Makinaları, Komatsu iş makinalarının sahadaki çalışmalarının sürekliliğini sağlıyor.

“Kullanıcıların işine değer katıyoruz”

Konuyla ilgili görüş bildiren Temsa İş Makinaları İş Makinaları Satış Sonrası Hizmetler Ülke Müdürü İsmail Öner; “Temsa İş Makinaları olarak teknolojiyi müşterilerimizin faydası için her zaman işlerimize dahil ediyor ve bu sayede Komatsu kullanıcılarının işlerine değer katıyoruz. Sektöre kazandırdığımız pek çok hizmetin en yenisi olan artırılmış gerçeklik gözlüğü ile tespit ve müdahale süremizi minimuma indirdik. Amacımız sahalarında Komatsu iş makinalarını tercih edenlerin makinalarından duyduğu memnuniyeti en üst düzeye taşımak. Bu bakış açısı ve anlayış ile her geçen gün hizmet kalitemizi daha da ileriye götürmek için çalışıyoruz. Komatsu markasını tercih eden kullanıcıların dayanıklı, güçlü ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan üstün iş makinalarını, en yüksek hizmet kalitesi ayrıcalığı ile kullanmalarını amaçlıyoruz” dedi.

 

 

 

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler