22 Eylül 23, Cuma

Temsa İş Makinaları AgroExpo 2022’de üç farklı markasıyla yer alacak

Hizmet odaklı bakış açısıyla müşterilerinin işine değer katmak ve her zaman en iyi hizmeti sunmak için çalışan Temsa İş Makinaları, 2 – 6 Şubat tarihleri arasında İzmir’de düzenlenecek olan AgroExpo’da distribütörlüğünü yürüttüğü Komatsu, Dieci ve Crown markaları ile yer alacak. Türkiye’nin en büyük tarım fuarlarından biri olan AgroExpo’da Temsa İş Makinaları tarım alanındaki ürün ve hizmetlerini kullanıcılarla buluşturacak.

Bu yıl 17’ncisi düzenlenecek AgroExpo 2022’de Temsa İş Makinaları; Komatsu, Dieci ve Crown markalarıyla yerini alacak. Temsa İş Makinaları; kazıcı yükleyici, teleskopik yükleyici ve forklift ürün yelpazesinin özellikle tarım alanındaki ihtiyaçları karşılayan modellerini B holünde 4020 numaralı standında sergileyecek.

Tarım alanında faaliyet gösteren işletmelerin büyük destekçisi

AgroExpo’da sergilenecek modeller arasında Dieci’nin tarım sektörüne özel olarak geliştirdiği Agri Plus teleskopik yükleyici; verimli yakıt kullanımı, yüksek üretkenliği ve ağır koşullarda yoğun kullanımlara karşı dayanıklılığı ile sektörde öne çıkıyor. Tarım işletmelerinin ihtiyaçlarını karşılayan Agri Plus, tarım sektöründe genellikle saman ve saman balyalarının taşınmasında tercih edilirken 125 HP gücündeki Fiat Powertrain motoru ve farklı ataşman uygulamalarıyla çok daha zorlu işlerin de üstesinden gelebiliyor. Çift ters üfleme fanı sayesinde çalışma esnasında motora giren tozlar rahatlıkla tahliye edilebiliyor ve bu sayede motor uzun yıllar sorunsuz bir şekilde çalışabiliyor. Model, 6 ileri, 3 geri vitesli PowerShift EVO2 Tork Konvertörlü şanzımanı sayesinde operatörler için üstün manevra kabiliyeti ve konfor sunuyor. Bu da operatörlere uzun süre yorulmadan çalışabilme olanağı sağlayarak üretkenliği artırıyor. Kumanda koluna entegre geri vitesi sayesinde Agri Plus 38.9 sadece çalışırken değil yolda seyir halinde de rahat ve konforlu bir kullanım sunuyor. Agri Plus 38.9 ayrıca 40 km/s hızla 20 tona kadar olan karayolu römorklarını da rahatlıkla çekebiliyor. AgroExpo’da sergileneck Dieci’nin diğer bir modeli Apollo 25.6 teleskopik yükleyici ise kompakt tasarımı ve farklı ataşmanlara rahatlıkla kullanım özelliği sayesinde kullanıcılara çok yönlü bir kullanım sunuyor.

Depoların vazgeçilmez çözüm ortağı

Crown’un SCT Serisi üç tekerli akülü forklift modeli ise özellikle depo içi uygulama gereksinimlerini eksiksiz şekilde karşılayabiliyor. 1600 kg ile 2000 kg arası yükleme kapasitesi sunan SCT Serisi yüksek manevra kabiliyeti sayesinde özellikle dar alanlarda kullanıcılara büyük kolaylık sağlıyor. Çelik dış gövdesi ve aksları sayesinde darbelere karşı yüksek dayanım gösteren SCT modeli bu sayede özellikle yükleme operasyonlarında oluşabilecek olası hasarların önüne geçmeye olanak tanıyor.

Yüksek verim, kesintisiz performans

Temsa İş Makinaları’nın fuarda sergileyeceği Komatsu modeli ise WB97S kazıcı yükleyici olacak. Komatsu imzalı 99.2 HP gücündeki motoru ve tam otomatik Powershift şanzımanı ile kullanıcılara farklı uygulamalarda kesintisiz performans sağlayan WB97S, standart olarak sunulan full joystick kontrollü ön kova ve arka kovası sayesinde operatörlere çalıştıkları süre boyunca birçok zorlayıcı uygulamayı kolaylıkla gerçekleştirme imkanı sunuyor. Ayrıca WB97 serilerinde yan tarafa konumlandırılan egzoz çıkışı ön görüşü engellemeyerek operatörlere kullanım esnasında geniş bir görüş açısı sunarak hem konfor hem de güvenli bir çalışma ortamı sağlıyor. Komatsu’nun WB97 serilerinde sunduğu, zorlu zemin koşulları için geliştirilmiş kilitli diferansiyel ise yüksek çekiş gücü sağlayarak performans kaybının önüne geçiyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler