17 Mayıs 24, Cuma

SANY ve Putzmeister’dan Çerkezköy’de Stratejik Buluşma!

SANY Automobile CEO’su Ru’an Xiang ve Putzmeister Global CEO’su Christoph Kaml liderliğinde, firma yöneticileri Türkiye’de bir araya geldi. Ziyarete, Putzmeister Türkiye CEO’su Ali Bilgiç ve üst düzey yöneticiler ev sahipliği yaptı.
Türkiye ziyaretleri kapsamında, Putzmeister Türkiye’nin Çerkezköy’deki modern fabrikası ziyaret edildi. Ziyaretçiler, fabrika incelemesi sırasında, üretim süreçlerini yerinde gözlemleyerek, Putzmeister’in kalite standartlarına olan bağlılığını yakından inceledi.

Ziyaret sırasında entegrasyon süreçlerine yönelik stratejiler değerlendirilirken, gelecekteki işbirliği projeleri de planlandı. SANY ve Putzmeister Türkiye’nin bu entegrasyon çabalarının, her iki markanın güçlü bir sinerji yaratma ve sektördeki liderliklerini daha da pekiştirme vizyonunu yansıttığı belirtildi.
Konuya ilişkin yapılan açıklamada bu buluşma ile, SANY’nin ve Putzmeister’ın geleceğe yönelik işbirliği ve sektöre yönlendirdikleri inovasyonun altını bir kez daha çizilirken, her iki şirketin de, güçlü teknolojik altyapıları ve müşteri odaklı yaklaşımlarıyla sektördeki lider konumlarını sürdürmeye kararlı olduğu ifade edildi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler