19 Temmuz 24, Cuma

SANY mini iş makineleri ile Tüpraş Stadyumu zemini yenileniyor

Beşiktaş JK’nin Futbol A Takımının iç saha müsabakalarını oynadığı İstanbul Dolmabahçe’de bulunan Tüpraş Stadyumu (Beşiktaş Park) yeni sezona hazırlanıyor. Bu kapsamda çim saha yenileme çalışmalarının ilk aşaması olan eski zeminin kaldırılıp temizlenmesi işlemi, hafriyat alanında faaliyetlerine devam eden Çavdarlar Hafriyat tarafından gerçekleştiriliyor. Çavdarlar Hafriyat, zemindeki tesviye çalışmalarını 4 adet mini ekskavatör ile gerçekleştirirken çalışmada sıfır kuyruk salınımlı 3 adet SANY SY35U tercih ediliyor.

2023-24 futbol sezonunun ardından organizasyonlara ve bir dizi konsere ev sahipliği yapan Beşiktaş JK’nin İstanbul Dolmabahçe’deki (Beşiktaş Park) Tüpraş Stadyumu’ndaki eski çimler, Çavdarlar Hafriyat’ın çalışmalarıyla kaldırılıyor. 1998 yılında kurulan Çavdarlar Hafriyat, hafriyat başta olmak üzere kırım, yıkım işleri, bina temel hafriyatı, otoyol ve altyapı işleri gibi birçok alanda çalışmalarına devam ediyor. Sektördeki tecrübesiyle tercihler arasında bulunan firma, son olarak Beşiktaş JK’nin Futbol A Takımının iç saha müsabakalarını oynadığı Tüpraş Stadyumu’nda çim saha zemin yenileme çalışmasında yer alıyor.

Zemin yenileme çalışmasına SANY SY35U katkı veriyor

Tüpraş Stadyumu’ndaki saha zemini yenilemenin ilk aşaması olan zemin kaldırma işlemi; toplam 4 adet iş makinesiyle yapılıyor. Çim saha zemini yenileme çalışmasına katkı veren Çavdarlar Hafriyat, saha içindeki faaliyetlerini, SANY Türkiye’den satın aldığı 3 adet SANY SY35U mini ekskavatör ile gerçekleştiriyor. Sınırlı hareket koşullarında kullanımıyla öne çıkan SANY SY35U sıfır kuyruk salınımı ve 3860 kg çalışma ağırlığıyla saha zemininde verimli bir çalışma gerçekleştiriyor.
Bir hafta içinde tamamlanması planlanan tesviye çalışmasının ardından zemin koşulları çim saha için hazır hale gelecek. Yüzey temizleme ve kumlama işlemleri devam eden saha zeminine daha sonra hibrit çim serilmesi planlanıyor.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler