19 Haziran 24, Çarşamba

Sany ile verimlilik artırıyor, işler kolaylaşıyor

Sany, Türkiye’de pazar hacmini gün geçtikte artırıyor. Yakın zamanda Sany’i tercih eden firmalara Midilli Hafriyat da katıldı. İstanbul’da hafriyat işleri yapan firma, ihtiyaç duyduğu güç, performans ve yakıt tasarrufunu sunan Sany SY155U ile parkını güçlendirdi. Midilli Hafriyat Firma Sahibi Ramazan Midilli, Sany SY155U paletli ekskavatör ile verimliliğin arttığını ve makinenin işlerini kolaylaştırdığını söyledi.

Putzmeister Türkiye, 2020 yılından bu yana grup firması olduğu Sany iş makinelerinin; paletli ekskavatörleri, yol ekipmanları, elektrikli kaya kamyonları gibi geniş bir ürün yelpazesini Türkiye pazarına sunuyor. Pazarda yer alan ekskavatörler, Türkiye şartları için özel olarak geliştirilirken kolay kullanım, verimlilik ve güvenlik konularında da istenilen sonuçları veriyor. İş makinesinde sağlamlık, güvenlik, konfor, performans ve yakıt tasarrufunu önemsediklerini ifade eden Midilli Hafriyat Firma Sahibi Ramazan Midilli, Sany SY155U paletli ekskavatörün şantiye alanına kolay bir şekilde uyum sağladığını söyledi.

Güç, performans ve konfor bir arada

Midilli Hafriyat’ta sadece firma sahibi olarak değil, operatör olarak da görev aldığını kaydeden Ramazan Midilli, kısa kuyruk tasarımlı Sany SY155U paletli ekskavatörün rahat bir kullanımı olduğunu söyledi ve sözlerine şu şekilde devam etti: “SY155U modeli, 4.6 metre bom uzunluğu ve güçlü motoruyla işlerimizi bir hayli kolaylaştırdı. Sadece güç ve performans anlamında değil kabin konforunda da bize büyük bir kolaylık sağlıyor. Makinede standart olarak gelen klima, dokunmatik ekran, geri görüş kamerası ve led aydınlatma sistemi, çalışmalarımızda konfor ve güvenliği yükseltiyor. Aynı zamanda makinenin tüm sistemleri birbiriyle uyum içinde çalıştığı için bize yakıt tasarrufunda da büyük bir avantaj sağladı.”

Hızlı ve kaliteli satış sonrası hizmetler

Makineyi satın aldıktan sonra da gerekli ilgiyi görmeye devam ettiklerini söyleyen Ramazan Midilli, Putzmeister Türkiye distribütörlüğündeki Sany iş makineleri, sektörümüzde önemli bir yere sahip oldu. Bu süreçte marka kadar asıl önemli olan satış sonrası hizmetler. Biz Putzmeister Türkiye’yi makineyle ilgili bir sorun veya aklımıza takılan bir detay olduğunda ne zaman arasak en kısa sürede bize çözüm üretiyorlar. Bu doğrultuda Sany memnuniyetimiz devam ediyor. Putzmeister Türkiye’ye ve SANY çalışanlarına çok teşekkürler ediyorum” dedi.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler