30 Kasım 23, Perşembe

Sanka Makina’nın tercihi Zoomlion

Adana Bölge Müdürlüğü açılışına bölgenin önde gelen firmaları da katıldı. Bunlar arasında bulunan Sanka Makina Yöneticisi Ahmet Sancak ile hem Zoomlion markasını hem de firmasının faaliyetlerini konuştuk. Yeni bölge müdürlüğünün hayırlı olmasını dilediğini belirten Sancak 1999 yılından bu yana sektörde bulunduğunu, altyapı, üstyapı projelerinde taşeronluk, hafriyat işleri yürüttüğünü söyleyerek şunları dile getirdi:

Sanka Makina Yöneticisi Ahmet Sancak

Adana Bölge Müdürlüğü açılışına bölgenin önde gelen firmaları da katıldı. Bunlar arasında bulunan Sanka Makina Yöneticisi Ahmet Sancak ile hem Zoomlion markasını hem de firmasının faaliyetlerini konuştuk. Yeni bölge müdürlüğünün hayırlı olmasını dilediğini belirten Sancak 1999 yılından bu yana sektörde bulunduğunu, altyapı, üstyapı projelerinde taşeronluk, hafriyat işleri yürüttüğünü söyleyerek şunları dile getirdi: “Şanlıurfa Suruç merkezli firmamız olan Sanka Makina’yı 2008 yılında kurduk. Bu firmamızın faaliyetleri kapsamında iş makinaları sektörüne yönelik servis ve yedek parça hizmetleri sunuyoruz”.

Dev Zoomlion parkı

Sanka Makina firması aynı zamanda bölgenin en büyük Zoomlion parkına sahip firması olma özelliğine de sahip. Sancak 75 adetlik büyük bir makina parkları olduğunu ve parklarının tümünü  Zoomlion’a çevirdiklerini belirterek bunun nedenlerini şu şekilde açıklıyor: “Biz de elbette marka ve makina seçimi yaparken detaylı bir değerlendirme süreci yürütüyoruz. Makinaların yakıt kullanımına, performansına, gücüne, arkasında duran markanın konumuna bakıyoruz. Tüm bu yaptığımız değerlendirmeler sonucunda elimizdeki makinaları Zoomlion’a çevirmeye karar verdik ve bunu gerçekleştiriyoruz.” Başlangıçta farklı markalarla çalıştıklarını ve Zoomlion markasının akıllında olmadığını da belirten Sancak, “Bulunduğumuz bölgede bulanan bir marka değildi. Ama hem makinalarla ilgili araştırmalarımız hem de bölge yetkililerinin gösterdikleri sıcak ilgi sonucunda bu marka ile çalışma karar aldık. İyi ki de bu kararı almışız. Kesinlikle sonuçtan çok memnunuz. Marka makinasının arkasında duruyor. Makinaların sahada performansı da son derece tatmin edici. Zaten ilk aldığımız makinalar kendini sahada ispatlamasa sonraki alımları bu markadan yapmazdık. Bu markayı gönül rahatlığı ile herkese tavsiye ediyorum”  ifadelerini kullandı. XŞu an parklarında 75 adet Zoomlion ekskavatör olduğunu belirten Sancak, makinalarının neredeyse tamamının deprem bölgelerindeki çalışmalarda yer aldığını da sözlerine ekledi.
Sancak sözlerini şu şekilde tamamladı: “İşlerimiz ilerledikçe ve yeni makina ihtiyacımız olduğu sürece tercihimiz yine Zoomlion olacak”.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler