23 Haziran 24, Pazar

Road2Tunnel ile yollar fuarizmir’de kesişecek

Road2Tunnel – 5. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller Fuarı, “Küresel projeler, güçlü kentler” mottosuyla kamu kurum ve kuruluşları ile sektörün tüm paydaşlarını 15-17 Eylül 2022 tarihleri arasında fuarizmir’de düzenleniyor.

 

İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ, Maven Etkinlik ve Fuarcılık, ARK Fuarcılık iş birliğiyle düzenlenen Road2Tunnel – 5. Uluslararası Karayolları, Köprüler ve Tüneller İhtisas Fuarı’nda, alt yapı, yol, köprü ve tünel gibi büyük bütçeli yatırımlar görücüye çıkacak. Ulaştırma sektöründe yeni projeler, son teknolojiler ve yenilikçi çözümlerin tanıtılacağı Fuar’da; yurtdışı ve yurt içinden önemli projelerin sunumları da yapılacak. Sektörün dinamiklerinin takip edildiği, firmalar arası ikili görüşmeler ile gelecek projelere ilişkin daha sağlam iş birliklerinin kurulduğu Fuar, ülkemizin dünyada geldiği son düzeyi yansıtması açısından uluslararası bir ticaret platformu olma özelliği taşıyor.

Bugüne kadar 25 bin sektör profesyonelini ağırlayan, 50 katılımcı ülke ile 550 firmaya ev sahipliği yapan Fuar’daki Müteahhitler Locası’nda ise küresel proje yüklenicileri ile katılımcılar arasında 2 bine yakın yüz yüze iş görüşmesi gerçekleştirildi. Fuarla eş zamanlı olarak çeşitli konularda forumların da gerçekleştirildiği Fuar’da bu yıl Transcity “Sürdürlebilir Ulaşım, Yaşanabilir Kentler” forumu da gerçekleştirilecek. Transcity 2022’de; kalkınmanın en önemli unsurlarından biri olan sürdürülebilir kent içi ulaşım sistemlerinin, ekonomik, çevresel, sosyal boyutlarını inceleyerek bu alanda doğru politikaların belirlenmesinde farkındalık yaratmak amaçlanıyor.

“Küresel projeler, güçlü kentler”

“Küresel projeler, güçlü kentler” mottosu ile kamu kurum ve kuruluşları ile ulaştırma ve altyapı sektörünün planlama, projelendirme, uygulama ve işletme sürecinde yer alan tüm tarafları bir araya getirecek Fuar, katılımcı firmaların; sektör bağlantılarını, müşteri ilişkilerini, satış ağlarını ve marka bilinirliklerini geliştirmelerine de katkıda bulunacak. Türkiye’nin önemli alt yapı ve üst yapı projelerinin yakından takip edilebileceği ve projelerle ilgili detaylı bilgi edinilebileceği Fuar’ın çalıştay alanında ise yeni proje lansmanları ve yenilikçi çözümler sunumları gerçekleştirilecek.

Yorum Yap

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Eklenenler